Yer Döşemelerinde Tavsiyeler

Yer döşemeleri odanın zemin olarak tabir ettiğimiz yüzeylerine uygulanır. Düz ve doğru bir yüzeye sahiptir.
Yer döşemeleri modern bir teknoloji ile üretilmektedir.
Yer döşemeleri ahşap, taş,metal ve seramik gibi kolay eskimeyen ve kırılmayan insan ağırlığını kaldıran malzemelerden oluşturulmakta ve yapılmaktadır.

Zemin Yapıları

Bulunan zeminler üzerine yeni ve özel bir zeminde oluşturula bilmektedir ve böylelikle iki tane ara zemin oluşmaktadır. Bu tür zeminler genellikle balkonlarda ve duvarlarımızda özel uzantılar olması ve ya ısıyı ve titreşimleri engellemek içinde oluşturulur. Bu tür zeminlerin kullanılış amacı farklı da ola bilmektedir. örneğin ; Sporcuların ve Dansçıların performansını iyileştirmeleri ve estetik bakımından performans arttırmak içinde hazırlanır. Yer döşemelerinde rahatlık, fiyat, kolaylık ve temizleme kolaylığı olması bakımından bir çok ürün seçile bilir. Ürün yelpazesi geniş bir konudur.

Yer Döşemlerinin Çeşitleri

Halı döşemeleri; Boydan boya halı dediğimiz tabir yer döşeme çeşitlerindendir. Yer döşemelerinde halı kullanımının avantajları öncelikle ucuz olması yedeki kusurları örtmesi yumuşak olması ve renk çeşidinin bol olmasıdır.

Kauçuk döşemelerde; Mekanlarımıza estetik ve sıcaklık katmak için kullanılabilirler. parke döşemelerinin hiç bir zaman havası ve farahlığı geçmemekedir. uzun sğreler dayana bilirler. Sökülüp ve tekrardan onarıla bilmektedirler.

Yer Döşeme Resimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir