Tavan aydınlatma Modelleri

Tavan aydınlatma sistemleri yaşam alanına farklı bir bakış açısı getirerek güzellikleri yansıtıryor. Günümüzde hızla ilerleyen teknolojinin tavan aydınlatma estetik tasarımlarınada yansıdığını görmek mümkün. Aydınlatma armatürleri artık bu alanda uzmanlaşan kişiler tarafından yeni trend modelleri ile oldukça çeşitli bir duruma geldi.

tavan-aydinlatma-sistemleri

Günümüze kadar pek çok lider firmaların özel modellerini Türkiye üzerinden müşterileriyle buluşturan Bakara Collection ; özellikle aydınlatma sektöründe kazandığı profosyonelliği ile koleksiyonundaki ürün yelpazesini devamlı büyütüyor.

Firmanın bu denli zengin ürün gurubuna yeni katılan ADN: ünlü tasarımcı Josep Patsinin altında imzası bulunuyor. İspanyol Grok markası için özel olarak dizayn edilmiştir. Fiber malzemeler kullanılarak şekil verilen tavan aydınlatma çalışmasında, sarkıtma işlevinin dışında lambader ile aplik biçimde karşımıza çıkmaktadır. Temada silindir formlara sahip pek çok sayıda parçaların eklenmesine yönelik tepkisel bir kurgu oluşturulmuştur. Yeknesaklık bakımdan kabul görmeyen ve kendi içerisinde değişik bir dinanizm bulunduran tasarımlar mekanda lüks ve moder görünüm ile birlikte capcanlı bir atmosfer oluşturuyor.

Temalardaki minimalist sade ve şık desen çizgileri, mekanı aydınlatırken diğer taraftan estetik kurgularada yer vermeyi ihmal etmiyor. Tavan aydınlatma seçeneklerinde sarkıma simetrik düzensizlikleri farklı dormlarda yakalanma izlenimi verilmiştir.

Lambader kıvrımlı şekili sayesinde sunumun yakalanabilmesi için elinden gelen ivmenin ne kadar kuvvetli bir biçimde ifade edildiğine özen gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir