Şifonyer modelleri ve fiyatları

Şifonyer modelleri bir çok amaca uygun olarak evlerde kullanılan mobilya çeşitleri arasında yerini almaktadır. Modern şifonyer mobilya modelleri hem ev dekorasyonunu tamamlayıcı özelliği hemde bazı eşyalarınızın saklanması nedeni ile tercih edilmektedir.

Odalarınızda kullanacağınız şifonyerin yüksekliği, çekmece sayısı, çekmecelerin büyüklüğü gibi özellikleri kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Çekmece sayısının fazla olması çok eşya alması anlamına gelir. Çekmecenin derinliğinin fazla olması ile daha büyük eşyaları koyabileceğiniz bir alan oluşması demektir.  Üzerine makyaj malzemeleri , takılarınız, kozmetik ürünler gibi malezemelerinizi koymayı planlıyorsanız büyük şifonyer çeşilerinden çok daha ufak boyutlu modellere bakabilirsiniz.

Birkaç örnek şifonyer resimleri :

ko%C3%A7ta%C5%9F %C5%9Fifonyer Şifonyer modelleri ve fiyatları şifonyer modelleri ve fiyatları şifonyer modelleri şifonyer koçtaş şifonyer fiyatları modern şifonyer koçtaş şifonyer modelleri koçtaş şifonyer istikbal şifonyer modelleri istikbal şifonyer bellona şifonyer modelleri ve fiyatları bellona şifonyer modelleri bellona şifonyer bebek şifonyer modelleri ve fiyatları
Koçtaş şifonyer modelleri arasından bir örnek fiyatı 180 TL.

modern %C5%9Fifonyer modeli Şifonyer modelleri ve fiyatları şifonyer modelleri ve fiyatları şifonyer modelleri şifonyer koçtaş şifonyer fiyatları modern şifonyer koçtaş şifonyer modelleri koçtaş şifonyer istikbal şifonyer modelleri istikbal şifonyer bellona şifonyer modelleri ve fiyatları bellona şifonyer modelleri bellona şifonyer bebek şifonyer modelleri ve fiyatları
modern şifonyer modelleri

Şifonyer fiyatları ortalama xxx TL den başlayarak özelliklerine, kalitesine göre değişiklik göstermektedir. İstikbal, Bellona gibi firmaların şifonyer modellerinede bakabilirsiniz.
Ev dekorasyon mobilya ve dekorasyon modelleri

Henüz yorum yok.
Yorumları gönderebilmek için giriş yapmalısınız.