sevgililer günü çiçeksiz olmamalı

özel günlerin vazgeçilmez belkide en güzel aynı zamanda en ucuz hediyesi çiçektir. anneler eşler ve sevgililer için büyük önem taşıdığı erkekler tarafından bilinmektedir. gelin bu özel günde sevgilinize eşinize en güzek çiçeği yaptırın. bu kadınların yüzünü güldürecektir emin olun.

‘Sevgililer Günü’ için hazırlayabileceğiniz kolay ve yaratıcı çiçek sunumları: Küçük bir demet çiçeği yemek takımınızın büyük çay fincanına yada sosluk kabına yerleştirin. Altına da küçükten büyüğe doğru sıraladığınız tabakları yerleştirin. Böylece çiçekleriniz masada bir yükselti kazanarak daha hoş ve ihtişamlı görünecektir.

Kadehleri masanın ortasına yerleştirin içlerine küçük, doğal iplerle bağlanmış çiçek buketleri yerleştirin. Kadehlerin etrafını küçük çiçeklerle veya bazı meyvelerle süsleyin. Bu örnekte kadehleri yuvarlak veya kare şeklinde de yerleştirebilirsiniz.

Mumlarla çiçekleri birleştirerek de şık bir sunum hazırlayabilirsiniz. Çeşitli boylarda ki kaplara çiçekleri yerleştirin, etrafına çiçeklerin renklerine uygun mumlar koyun, masanızın üstüne sapları kesilmiş çiçekleri ve yaprakları serpiştirin.

Evde bulduğunuz çeşitli boy ve renklerdeki şişelerin içerisine birer dal çiçek yerleştirerek masanızın ortasına yerleştirin. Etrafını da mumlarla süsleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir