Salon dekorasyonu

Salonlar, evimizin en sık kullanılan alanlarıdır. Özellikle gelen misafirin de kullanımına açık olan ve en göze çarpan bölümdür. Bayanlar burayı en rahat ve estetik hale getirmeyi isterler elbet. Oturma odası da denen bu bölüme göstereceğimiz özen, eve gelen herkesin dikkatini çekecektir. Şanslıyız ki bu alanı dekore etme konusunda geniş bir yelpazeye sahibiz.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-1.jpg

Salon dekorasyonu

Bize bu konuda en çok yardımı dokunacak olan şüphesiz ki büyük dekorasyon firmaları. İnce işlemeler ve motiflerle süslü, küçük dekoratif öğeler de bize salon dekorasyonu konusunda yardımcı oluyor.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-2.jpg

Salon koltuk takımları

Günümüzde çoğu evde oturma odalarıyla mutfak aynı kullanım alanına sahip. Böyle bir ortamdaysanız ve yeriniz de varsa, mekana orta boy modern bir yemek masası ya da arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebileceğiniz, çayınızı yudumlayabileceğiniz minik bir masa koyabilirsiniz. İyi bir yerleştirmeyle ortaya çıkacak olan manzara sizi bile şaşırtacaktır.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-3.jpg

Salon takımı örnekleri

Kitaplarımız ve ansiklopedilerimiz de eminiz ki sorun teşkil etmekte. Fakat artık insanlar, kitaplarını kıyı köşe dolaplara saklamak, gardırop arkalarına sıkıştırmak yerine, oturma odalarına monte edilen şık ve zarif raflarla göz önüne seriyor. Dekorasyona yeni bir bakış açısı getiren büyük firmaların da tavsiyesi bu yönde. Hem çekmece vb alanlarınız size kalır, hem de kitaplarınız ortamın dekoruna ayak uyduracak nitelikte hoş bir ambiyans sağlar. Bu raflar sayesinde kitaplarınızı istediğiniz oranda sergileme imkanı sağlarsınız ve küçük biblolar, minik süs eşyaları yardımıyla da raflarınızı şenlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir