Ranza Modelleri ve Fiyatları

Çok çocuklu çocuk odaları tasarlanırken çocukların sayısı ve odanın büyüklüğü dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında ilk sırayı almalıdır. Ufak çocuk odasına sahip olanlar için mobilya seçimleri ranza biçiminde olursa yer kaplamama adına oldukça sağlıklı bir seçim yapılmış olur.

Ranza Takımları

Ranza Takımları

Ranza Takımları

2010 yılı modern ranza seçimlerine bir gçz atmak gerekirse eski klasik tarzlarından uzaklaşmış renkleri farklı olan günümüz şartlarına göre tasarlanmış ranzalar karşımıza çıkıyor. Bir çok ünlü modelinde kataloglarını süsleyen bu ranzalar özellikle Çilek mobilya, İstikbal mobilya ve Bellona mobilya’nın ranza takımları çocuklar tarafından en çok beğenilen popülerliği üst safhada olan ranza modelleri arasındalar.

Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

Ranza Modelleri

Bahsedilen ranza modellerinin sadece bu özellikleri ile değil yer kaplamamalarının yanı sıra dekorasyona olan uyumları ve çocukların bir çok ihtiyaçlarını giderebilecek yapıda olmaları tüketicide seçim kolaylığı sağlamaktadır. Komplike bir çocuk odasında bulunması gereken ranza, bilgisayar masası, dolap, çekmeceler ünlü firmaların yaratmış oldukları çocuk odası modellerinde mevcut…

Ranza Çeşitleri

Ranza Çeşitleri
Ranza Çeşitleri

Ranza Fiyatları

Ranza fiyatlarını özetlemek gerekirse bir çok maddeye göre değişen ranza fiyatları satışını yapan firma, satışı yapılan mekan, ürünün kalitesi, üründe bulunan özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Yanlız ortalama bir fiyat verilmesi gerekirse Ranza Fiyatları 300 TL den başlayarak 1500 TL ye kadar uzanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir