Ofis Armatürleri

Menlosoft Serisi Ofis Armatürleri, direkt+endirekt ışık dağılımı sayesinde duvar ve tavan aydınlatma oranlarını dikkate alarak bilgisayar ekranları için LG3/LG7 standartlarına uygun aydınlatma sağlıyor.

Örneğin; Menlosoft Yarı Gömme 3×14W Armatür, tavandan sadece 82 mm aşağıda olan optiğiyle % 63 gibi son derece verimli bir ışık çıkış oranı ve mükemmel kamaşma kontrolu (<1500cd/m²) sunuyor.

Teknik Özellik Seçenekleri
600×600 mm 14 W ve 24 W T5 ampullu
300×1200 mm, 28 W TC-L ampullu
596×596 mm Menlosoft Circular 55W, 22W, 40W T16-R ampullu
Elektronik/Dim edilebilir balastlı, Mini Sensa LG3/LG7 standartlarına uygun
%64’e varan LOR -ışık çıkış oranı
Acil durum kitli, kendi kendini test eden acil durum kitli
Akıllı Sensa başlıklı, 4 armatüre kadar kablosuz kumanda sistemli
Dual Colour – çift renk ampullu Air handling – Havalandırma geçişli seçeneği

Dual Colour- Çift Renk Ampul Özelliği
Menlosoft Serisi’nde kullanılan 3 adet T5 tipi ampulun renkleri karıştırılarak ofislerde çok daha doğal ortamlar sağlanabiliyor.

Armatürün yan kenarlarında bulunan 2 adet 6.500 K endirek ışık veren ampul, görmenin üst yarımküresinde günışığı etkisi sağlarken, ortada direk ışık veren ampul 4.000 K seçilerek çalışılan alanda insan yüzünü gerçek tonlarında algılama olanağı sunuyor. Ayrıca duvara monte bir kumanda sistemiyle istendiğinde ışığın seviyesi ve rengi değiştirilerek kişiye özel bir ortam oluşturulabiliyor.

Thorn Menlosoft Serisi, çekici tasarımı ve sunduğu kişiye özel aydınlatma seçenekleriyle ofislerin daha verimli çalışma ortamlarına dönüştürülmesine imkan veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir