Mutfak Aksesuarları

KÖŞE EVİYE DOLABI

Eviyenin haznesinden dolayı yer kaybı olan alt dolapları yine kullanımda zor alanlar olarak tanımlanan köşe alanlarını da içine alarak daha pratik kullanıma açan köşe eviye dolapları, günlük kullanımda el altında olması gereken yüksek ve hacimli malzemelerin kolay stoklanmasını sağlıyor.

ŞİŞELİK DOLABI

15 cm ve 30 cm alternatifleri ile dar alanlarda iki taraflı kullanım avantajı sağlayan, depolamaya yönelik dolaplar. Bu dolaplarda şişelerin yanında kutulu ürünler de minimum yer kullanarak stoklanabiliyor.

KİLER DOLABI

Mutfakta geçirilen zamanı keyifli bir hale dönüştürmek için rahat depolama sağlayan kiler sistemi pratik ve fonksiyonel. Tüm erzaklarınızı düzenli depolamanıza imkan verirken, ihtiyaç duyduğunuzda dolabın her köşesine rahatlıkla ulaşabilmenizi kolaylaştıran mekanizmalara sahip.

HASIR SEPETLER

3 farklı ebatta, dekoratif ve depolama amaçlı kullanılabilecek, raf içinde veya tezgah üzerine de konabilecek natürel renkli ürünler oldukça şık. Düşünülenin dışında nerelerde ve ne için kullanabileceğiniz tamamen size kalmış.

ALÜMİNYUM DOLAP

Alüminyum ön panjura sahip stor dolap, mutfağınızla uyumlu renk ve malzemeden oluşan gövdesiyle uzun süre zevkle kullanacağınız bir tezgah üstü dolabı. Mutfağınızdaki küçük ev aletlerini düzenli, her an kullanıma hazır şekilde saklamanızı sağlar. Prizleri sayesinde elektrikli cihazlarınızı kullanabilir, ışığı sayesinde aydınlık ortamlarda çalışabilirsiniz.

ÇATAL-BIÇAKLIK

Ahşap ve plastik olmak üzere iki çeşidi bulunan çatal-bıçaklık düzenli yerleşim için her ihtiyaca uygun kullanılabiliyor.Plastik alternatifi yıkanabilme özelliğine de sahip.

KÖŞE DÖNER DOLAP (90×90cm)

Plastik ve metal raflı seçenekleri ile tam dönme özelliği ulaşılamayan köşelerin verimli kullanımına yönelik tasarlanmış. Hidroliği sayesinde dolabın kapağının kapanması kolay, yavaş ve sessiz.

ÇÖP KUTUSU

4 değişik tasarımı ile farklı yaşam tarzlarına hitap edebilen ve mutfak yaşantınıza pratiklik katacak ek bir fonksiyon modülü. çağdaş mutfaklar için gerekliliği kaçınılmaz olan, gözü rahatsız etmeyen, yer kaplamayan ve ekstra hijyen sağlayan dolap içi aksesuar.

DOLAP İÇİ ŞİŞELİK

Alt dolapta sürgülü çekmece içine yerleştirilebilen plastik sepetler, kullanışlı ve şık. İstenirse şişe, istenirse çeşitli boylarda kavanozlar için ideal

DOLAP İÇİ TABAKLIK

Mutfaklarda, işlevsel ve estetik depolama ve yerleştirme çözümleri için geliştirilmiş üst dolap modülü. Tabaklarınız hem düzenli hem de kolay ulaşılabilir

AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Halojen Spot:İntema mutfak için özel olarak tasarlanan ve üst dolap altına gömülen aydınlatma çözümleri tezgah arası ve üstü malzemelerinin rahat görülmesine olanak sağlıyor…

Tezgah Üstü Aydınlatma:Paslanmaz çelikten, 45, 60 ve 90 cm’lik standart modüllerden oluşan bu aydınlatma sistemleri tezgahın arasına yerleştiriliyor. Prizinin de üzerinde olması pratik kullanıma yönelik avantak sağlıyor.

Aydınlatmalı Cam Raflar:30 cm derinliği ile rahat kullanım sağlar. Açma kapama düğmesi yardımı ile ister ışıklı olarak dekoratif amaçlı, istenirse sadece raf olarak kullanılabilir. Hem şık hem fonksiyonel raflar sadece mutfaklarda değil evin ihtiyaç duyulan her yerinde kullanılmaya yöneliktir.
tasarımmutfak.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir