Modern misafir odaları

Misafirlerinize evlerinde gibi hissettirmek için rahat ve konforlu odalar hazırlayın.Misafirlerinizin kişisel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak,sade ve basit tasarımlarla,kişiliği olan odalar düzenleyin.
Duvar kağıdı uygulaması:Desenli bir duvar kağıdı uygalayacaksınız yatak başının olduğu duvarı tercih ediniz.Country tarzı yatak odası dekore edecekseniz,mavi rengin huzur veren etkisinden yararlanın.Mavi renk hem feminen hem de maskülen misafir odaları için iyi bir seçim olacaktır.Beyaz keten yatak takımları,duvar renkleriyle uyumlu yatak örtüsü,şifonyer,sepetler,mumlarmisafir yatak odasının dekorasyonu tamamlayıcı birkaç unsur.

 Yatak seçimi:Çift kişilik yatak yerine iki tane tek kişilik yatak seçin.Gerekirse iki yatağı birleştirerek çift kişilik yatak haline getirebilirsiniz.Serin havalar için battaniyeler hazırlayın.Misafirleriniz için yedek yastıkları önceden hazırlayın.Yatak ucuna yerleştireceğiniz sepetleri depolama amaçlı kullanabirler.Üstelik yatak odasına dekoratif bir hava katacaktır.Konuklarınız için havluları da önceden hazırlamayı unutmayınız.

Misafirleriniz için yatak başuçlarına okumaları için birkaç kitap veya dergi hazırlayın.Dekoratif,kokulu mumlar konuklarınızı rahat ve konforlu hissettirecektir.
Mobilya seçimi:Misafirlerinizin kıyafetlerini asacağı bir gardrop,başucuna yerleştireceginiz bir sehpa,yeriniz uygunsa bir koltuk,tuvalet masası yerleştirebilirsiniz.

 Vazo içinde taze çiçekler,kokulu sabunlar,çalar saat,yazı yazması için ufak bir masa,misafirlerinizi mutlu edecek birkaç dokunuş….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir