Kütahya Seramik’ten trend oluşturan seriler


En yeni tasarımları ve son trendleri evlere taşıyan Kütahya Seramik, sunduğu farklı alternatiflerle hayallerinizdeki mekanları tasarlama imkanı sunuyor.

Kütahya Seramik; Canvas, Porfido, lllusion, Micromosaıc ve Magmatech koleksiyonlarıyla kullanıcıların ve profesyonellerin dikkatini üzerine çekiyor. Kütahya Seramik’in sunduğu serilerin özellikleri ise şöyle;

CANVAS

Modern, teknolojik ve yenilikçi bir tarz oluşturarak sektöre damgasını vuran Kütahya Seramik, yeni tekstil dokulu Canvas ürünü ile karşımıza çıkıyor. Bej. antrasit ve kahve olmak üzere 3 farklı renkte fon alternatifi sunarken, çiçek motifli 33×66 ebadındaki dekor ve 16.5×66 ebadındaki bordur alternatifi ile de dikkat çekiyor. Pastel tonlarının ağırlıkta olduğu, tekstil dokusunu zarif şekilde yansıtan Canvas ürünü, aynı zamanda lappato ve rektifıye seçenekleri ile de kullanılabilme imkanı sunuyor.

PORFIDO

En yeni tasarımları ve son trendleri evinize taşıyan Kütahya Seramik, doğal taş görünümü veren ve taş üzerindeki dokuların her karoda farklılaştığı krater dokulu yeni ürünü Porfıdo serisi ile modem tarzda farklı mekanlar oluşturma imkanı sunuyor. Porfıdo serisi, lappato ve naturel yüzey seçenekleri ile rektifıyeli ve rektifıyesiz olarak üretiliyor. 33×66, 50×50 ve 50×100 boyutu ile iç ve dış mekan kullanımına uygun olan seride, kahve ve bone renk seçenekleri bulunuyor.

ILLUSION

Kütahya Seramik. Unıcera 2009 Fuarı’nda sergilenen ve trend oluşturan ürünü lllusion ile kullanıcıların ve profesyonellerin adeta gözlerini kamaştırıyor. Parlaklık ve ışıltısı ile yer yer dağılmış su efekti hissi uyandıran ürün, bu yıl sektörde trend oluşturan ürünlerin başında geliyor. Kullanıldığı mekana mücevher tadında zengin bir hava katan lllusion serisinin, metal, kırmızı, siyah. krem. cappucino ve beyaz olmak üzere 6 farklı seçeneği bulunuyor. Gelişmiş üretim teknoloji ile oluşturulan, dayanıklılık özelliği ile de dikkat çeken serinin, ayrıca her renk fonu için hazırlanan dekor alternatifleri de bulunuyor.
Ev dekorasyon mobilya ve dekorasyon modelleri

Henüz yorum yok.
Yorumları gönderebilmek için giriş yapmalısınız.