TV ÜNİTELERİ

LCD ve plazma televizyonları artık günlük hayatımızda evimizin vazgeçilmez parçalarından biri oldu. Evlerimizde hem yer kaplamaması hem de çok zarif ve şık görünmesi nedeniyle çoğu kişi tarafından kullanılmakta olan plazma ve LCD’ler, mobilya firmaları tarafından koleksiyonların da özel olarak ünite sistemleri üretmeye başladılar.

İnce ve geniş ekran yapısı ile evlerimizin başköşesinde olup, ev dekorasyonun ve mobilya firmaların vazgeçilmezleri arasındadır. Klasik, detaylı, dar, geniş, uzun, kısa, sade, modern gibi çok çeşitli TV üniteleri bulunmaktadır. TV üniteleri hem çok fonksiyoneldir hem de evimizin dekorasyonlarıyla bütünleşmektedir. Mobilya tasarımcıları, hemen hemen herkesin kullandığı CD-DVD’lerin konulacağı bölümleri ve kabloların oluşturduğu görüntü kirliliğini göz önünde bulundurarak çok şık tasarım yapmaktadırlar. Piyasada istediğiniz renkte ve dizaynda TV ünitelerini bulabilirsiniz.

Mağazalardan 2009 Trendleri

01-Yaz Tazeliği

Boyner Dekorasyon

Boyner. “Göz Nuru”. “Yaz Çiçekleri”, “Akdeniz Işığı” ve “Mercan Aşkı” temaları, çağdaş tasarımları doğal bir atmosfere taşıyor. İlkbahar ve yazın tazeliğini “Yaz Çiçekleri” teması yaşatıyor. Temanın rengi mor ve tonları. “Göz Nuru” teması, iğne oyası dantelleri ile evlerin kalbine dokunuyor. “Akdeniz Işığı” teması yazın göz alıcı yeşilliğini evlere taşıyor. Deniz mavisiyle canlı kırmızının birlikteliği “Mercan Aşkı” temasında kullanılıyor. Küçük çiçeklerin süslediği dekoratif yastıklar, geometrik desenli veya düz keten masa örtülen, mumluklar. saklama kavanozları banyo setleri ve hatta şezlong tasarımlan sahillerin esintisini evlere taşıyor.

02-Hisardan Sofralara

Hisar, Leatherline Viyana Masa Servisi

Hisar. Leatherline kıyana Masa Servisi ile şık masalar yaratırken, uzun süre sıcak tutabilme özelliğiyle de yemek keyfim artırıyor. Leatherline Viyana Masa Servisi oval, yuvarlak, dikdörtgen ve iki gözlü dikdörtgen formlara sahip farklı boyları ile her zevk ve ihtiyaca hitap ediyor. Alt bölümünde bulunan mum ısıtıcıları yemeğin uzun sure sıcak kalmasını sağlarken, yıkanabilen cam hazneleri masalara ışıltılı bir güzellik kazandırıyor. Deri saptı Leatherline’ndaki den. cam ve metal materyallerin uyumu tasarımdaki zengin bakış açısını ortaya koyuyor.

03- Bambu ve Beyaz

Yataş, yeni koleksiyonu Bosco TV Ünitesi

Yataş Enza’nın modüler mobilya yelpazesinin yeni koleksiyonu Bosco. modern tasarımı ve minimal çizgisi ile dikkat çekiyor. Beyaz ve bambunun eşsiz kombinasyonuyla büyüleyen Bosco yatak odası. Bosco yemek odası ve Bosco TV ünitesi ile evler çarpıcı bir atmosfere bürünüyor.

04- Çay Tutkusu

Tefal Keyif Çayı

Tefal çay tutkunları için yepyeni bir urun yarattı. Tefal Keyif Çayı. Onunla rengi ve kokusu mükemmel, gerçek tadında çay demlemek artık çok pratik. Ürünle siyah çay ve çözünebilir kahveden ıhlamura kadar tüm sıcak içecekten hazırlayabilir. ısıtarak sıcak tutabilir ve çıkabilen kordonlu şık tepsisi ile servis yapabilirsiniz. Cam demlik, tek başına da kullanılabilen hızlı ve güvenli su ısıtıcısı, çıkabilir kordonlu servis tepsisinden oluşan Keyif Çayı ile çay yapmak artık büyük bir zevk olacak.

05- Bionic Filtre Rahatlığı

Bosch, yeni Bionic Filtreli Elektrikli Süpürgesi

Bosch. yeni Bionic Filtreli Elektrikli Süpürgesiyle evlerde temiz havaya ulaşmayı son derece pratikleştiriyor. Ünce zemini, ardından da havayı temizleyen yeni Bosch Bionic Filtreli Elektrikli Süpürge, doğal temiz hava kokusu ile rahatsız edici kokuları gideren filtresi sayesinde devrim yaratıyor. Evde yapılan temizlik sırasında dağılan toz ve mikroplar, çocuklar, yaşlılar ve özellikle de astımlılar için oldukça zararlı. BSGL 32015 Bionic Filtreli Elektrikli Süpürge ise sadece bu riskleri yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda evleri yaz havasıyla dolduruyor. Böylece temizlik yapayım derken hastalıklara davet çıkarılmasına izin vermiyor.

06- Mudo’da Şenlik Var!

Mudo Concept

Günün en güzel saatlerim bahçenizde keyif yaparak geçirmeye ne dersiniz? Mudo Bahçe koleksiyonunda, koltuktan salıncağa, sandalyeden koltuklara, renkli minderlere her turlu hava koşuluna dayanıklı kış boyunca dışarıda bırakabileceğiniz tık mobilyalara kadar bahçenizi rahatça dekore edebilmeniz için tüm detaylar düşünüldü. Sıcak yaz gecelerinde şık görünümlü rattan sandalye ve masalarla yemeklerinizi havuz basma taşırken uzun sohbetlerin tadına varacaksınız. Mudo Concept bahçesinde çiçek yetiştirmeyi sevenler için birbirinden değişik formlu saksılara da sözler için bir köşe ayırdı. Seramik saksıları ister iç mekânda ister dış mekanda kullanırken eviniz çiçek bahçesinden farksız olacak.

TV ve Plazma Üniteleri

Gelişen teknoloji il birlikte elektronik cihazlarda da farklılaşmalar görülüyor eskiden kaba ve büyük olan TV lerin yerini şimdilerde incecik kibar ve estetik görünen plazma televizyonlar aldı onlara göre de dizayn edilen tv üniteleri geliştirildi. Alının yeni plazma ekranlarına yakışır tv ünitelerinizide misafirlerinizin gözü kalacak tasarımlar seçerek yenilemelisiniz.

Sabit bir şekilde tv ünitelerinizin üzerine konulan plazmaların yanı sıra duvarada monte edilebilen bu plazma tv üniteleri tasarımları ile göz alıyorlar.

TV,Vitrinler ve Televizyon Üniteleri Fiyatları

Televizyonlarınız için televizyon üniteleri ve vitrin tarzı mobilyalar düşünüyorsanız fikir edinilmesi açısından sizlere bir kaç TV Ünitesini resimleri ve fiyatları ile birlikte sunmak istiyoruz.

TV Ünite Resimleri ve Fiyatları

TV Ünitesinin Fiyatı 850,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 800,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 650,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 900,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 700,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 980,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 1.400,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 1.450,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 300,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 1.450,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 800,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 1.150,00 TL

TV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TL

Modüler Duvar Üniteleri

duvar üniteleri

Zaman o kadar çabuk ilerliyor ki biz hiç bir şey anlamadan avucumuzun içerisinden kayıp gidiyor. artık zamanı değerlendirebilmek için için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor her şeyi pratikliğe döküyoruz.

Modern duvar üniteleri ile tüm ihtiyaçlarımızı gidererek hem zaten dar olan evlerimizde daha geniş alanlar yaratmış hemde kullanım kolaylığıylada zaman kaybetmemiş oluyoruz. Çok şık ve estetik dizayn edilmiş olan modern duvar üniteleri evlerinizin salonlarına ayrı bir zevk katıyor.

Fazla olan eşyalarında saklandığı ve her açıdan kullanışlı olan bu duvar üniteleri plazmanızla beraber akşamları karşısına geçtiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak ferah renklerde tasarlanmaktadır.

Modüler plazma duvar üniteleri