Sıradışı Mutfak Dolabı Tasarımları

Mutfak dolabı, Mutfak dekorasyonu, mutfak tasarımları, Modern mutfak dekorasyon tasarımları.
Mutfağımda yerim dar demeyin ve ya mutfağımın şekli sıradışı demeyin. Sıradışı mutfaklar için sıradışı mutfak dolabı dekorasyonu için tasarım fikirleri. 
modern mutfak dolabı

modern mutfak dolabı

mutfak dolabı

Afrodite serisi ile sıradışı banyolar

Banyo aksesuar ve donanımları alanında yüksek kalite ürünlere sahip olan Häfele, Salice Paolo firmasının ürettiği Afrodite banyo koleksiyonu ile sıra dışı dekorasyon alternatifleri sunuyor.

Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken Afrodite banyo serisi aynı zamanda işlevsel olma özelliğiyle de banyolarda fark yaratıyor. Afrodite banyo serisinin sabunluk, sıvı sabunluk, diş fırçalık, tuvalet kağıtlığı, havluluk, tuvalet fırçası, ayaklı WC seti, ayna ve cam raf gibi aksesuarlarıyla banyolarda şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Duvara vidalanarak kolay uygulama avantajı sunan bu banyo aksesuarları, ayrıcalıklı görünümleriyle, klasik banyo dekorasyonlarından sıkılanlara farklı stil oluşturma olanağı sağlıyor ve ev sahibini temsil eden bir ruh kazandırıyor.

Porselen ve pirincin birleşmesiyle muhteşem bir uyum sergileyen Afrodite banyo aksesuarlarını isteğe göre farklı tarzlarda ve konseptlerde dekore edilmiş banyolarda uygulayarak düzenli ve şık bir görünüm sağlamanız mümkün.

85 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan bayi ağıyla iş ortaklarına daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor.

Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 bin farklı üründen oluşan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.

Sıradışı Koltuklar

Ayarlanabilir arkalığı ile koltuk ayarının değiştirilebildiği maksimum konfor sağlayan bir tasarım. Tasarım: Carlo Blmbi/Adriano Piazzesl

Bubble Rock

Yuvarlak hatlara sahip şaşırtıcı ve etkileyici bir tasanm. Tasarım: Living Divani

Aspen

Uzun tek bir kanepe veya iki ayrı kanepe olarak da kullanılabilen, puf koltuk ve tekli koltuk ile de grup yapılabilecek bir oturma grubu. Tasarım: Jean Marie Massaud

Superstar

Dinlenmeye davet eden, tümüyle konforu çağrıştıran bir koltuk, Tasarım: Giovannetti

Waves

Bulunduğu mekanda bir sanat esen etkisi yaratacak farklı bir tasarım. Tasanm: Erik Jorgensen

sıradışı koltuklar

Eklipse

Deri veya kumaş seçenekleri bulunan, mekanlarda hem konfor hem de farklı tasarımıyla odak noktası olacak bir ürün. Tasarım: BRF

Çevir Yat

İki uzun koltuklan oluşan mükemmel bir tasarım. Çevir, birleştir yatak olsun! dezinehq.com

Doc Sofa Bed

Kanepeden ranzaya dönüşebilen son derece fonksiyonel, küçük alanlar için mükemmel çözümler üretebilecek bir ürün. Aynı zamanda çıkarılıp yıkanabilen kılıflara da sahip, bonbon.co.uk

Ligne Roset

Çeşitli biçimlerde kullanılabilen son derece fonksiyonel bir kanepe grubu, Tasarım: Francois Bauchet

Marshmallow

Sıra dışı ve renkli bir görünüme sahip sıcacık, sevimli bir tasarım. Tasarım: Irving Harper/Georo.e Nelson

sıradışı koltuklar