Daire Dekorasyonları

Daire Dekorasyonu

Parlak yüzeylerin hakim olduğu, cam ve metalin uyum içinde kullanıldığı, görkemli bir ambiyansa sahip avangart bir daire.

iç mimari çözümlemeleri Mimar Çağatay Çankaya tarafından yapılan ve Çekirge’de bulunan 160 m2 büyüklüğündeki daire çarpıcı bir görselliğe ve ihtişama sahip.

Çarpıcı bir giriş

Daire Dekorasyonu

Mekanın girişinde kullanılan çarpıcı aydınlatma ve aydınlatmayı vurgulayan detaylar, zemindeki desenle tamamlanmış. Gümüş varaklarla çevrili büyük ayna mekanın görselliğine katkıda bulunmanın yanında, girişteki çarpıcı etkiyi arttıran bir işleve sahip. Zemin, klasik bej mermer, siyah nero Zimbabwe granit ve bordur şeklinde swarovski taşlarla zenginleştirilmiş. Tamamı Çankaya tarafından tasarlanan mobilyalarda parlak kök kaplama, parlak lake. gümüş varak ve aynalı hatlar kullanılmış.

Salonda, avangart çizgiyi yansıtan özel tasarım mobilyalarda parlak kök kaplama, parlak lake, gümüş varak ve ithal kadife kumaşlar tercih edilmiş. Oturma gruplarındaki kadife kumaşın rengi ve dokusu, perdelerde, fonlarda ve alınlarda kullanılarak mükemmel bir uyum sağlanmış ve alınların arası püsküllerle desteklenmiş. Fonlarda, mürdüm rengi organze ile mekana renk katılmış. Zeminde kullanılan sapelli lamine parke ile çin halılara ise bütünlük içinde.

Aydınlık bir mutfak

Mutfak, dairenin giriş kısmının devamı niteliğinde olup aynı malzemeler kullanılarak yaratılan tasarımlar le bir dil birlikteliği oluşturulmuş

Daire Dekorasyonu

Şık ve konforlu Yatak Odaları

Yatak odasında, yatak başlığı, komodinler, perde ve yatak örtüsü aynı çizgilere sahip. Yatak başında ve tavanda özel parlak deriden kapitone uygulanarak, sedefli parlak lake nişler ve apliklerle bütünleştirilmiş.

Daire Dekorasyonu

Sıra dışı bir genç odası

Evin iki genç kızı için tasarlanan odada, siyah beyaz ve kırmızı renkler hakim. Yatakbaşında beyaz tonda parlak deriden özel kapitone başlık dikkati çekiyor. Bu başlık, dolap kapakları ile uyum içinde. Mekanın dekorasyonu özel abajurlarla tamamlanmış.

Banyo dekorasyonu

Banyoda, siyah ve beyaz tonlarını, zemin ve duvarlarda technistone ve swarovski taşlar oluşturuyor. Gümüş varak objeler ve ayna çerçevesiyle zenginleştirilen banyoda, mekanın modern avangart çizgisi buradaki tasarımlarda da hissedilmekte.

Çanakkale Seramik Ürünleri

çanakkale

Çanakkale seramik Türkiye’nin en ünlü firmalarının başında gelmesinin yanı sıra İlk fayans üretici olma özelliğinide taşımaktadır. 1957 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Çanakkale seramik yurt içi ve yurt dışı bir çok başarıya imzasını atmıştır. Yaratmış olduğu bir çok eser Türkiye başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılmaktadır.

çanakkale seramik

Çanakkale seramik çok yönle kullanım alanları ile kullanıldığı mekanlarda farklılık yaratarak estetik ve zerafeti son derece etkin kılmaktadır. Kristal ve etnik serileri ile evlerinizin banyoları, mutfakları ve antrelerinin yanı sıra otellerin lobileri, mağazalar ve ofislerde bu serilerle görkemli mekanlara dönüşecektir.