İNTEMA MUTFAK ELEGANCE SERİSİ’YLE, MUTFAKLARA PARLAK BİR DOKUNUŞ

İntema Mutfak Elegance Serisi; yalın tasarımı, sade hatları ve pastel tonları ile mutfaklara şıklık getiriyor. …

Özel ışıltılı renklerin yer aldığı Elegance Serisi, cam dolap kapakları ile mutfaklarda ışık oyunları yaratıyor. …
Alüminyum ve camın bir arada kullanıldığı Elegance’ın pırıltılı yansımaları, mutfakları büyülü mekanlara dönüştürüyor. Altın tozu, bej, rosso vio, tozpembe ve kristal renk seçenekleriyle sunulan Elegance Serisi, mutfaklarda parlak bir dönem başlatıyor.

Bellona Sandy Major koltuk takımı Modelleri

Benim zevkime uygun model bu değilmi diyorsunuz. Artık fazla düşünmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken Bellona Sandy Major koltuk takımı ile evinizi dizayn etmek.

Bellona Sandy Major koltuk takımı
Bellona Sandy Major koltuk takımı

Bellona rahatlığı, kalitesi ve konforuyla, sizlerin beğenebileceği tasarımlarıyla yepyeni modelleriyle evinizi rahatca döşeme fırsatı sunuyor. Bellona ile evinizin en ücra köşeleri dahi güzel görüntü sahibi yapabileceksiniz. Size sunduğu sınırsız renk ve tasarımlarıyla evinizi baştan yaratabileceksiniz. Evinizi tepeden tırnağa modaya uygun şekilde değiştirerek rahatlığın tadına hissedin.

Bellona Major koltuk takımı
Bellona Major takım

Sandy oturma grubu, canlılığı, modayı ve yaşamayı seven herkesin favorisi haline gelecek. Metal parlak aksesuarlarıyla evinize ayrı bir hava katan bu tasarımlar, ayaklarında bulunan tekerlekleri ilede kolayca istediğiniz yere taşımaya olanak sunuyor.

Bellona koltuk takımları modelleri
Bellona koltuk takımları modelleri

Evinizin,iş yerinizin ve daha birçok kullandığınız mekanın, havasına renk katmak istiyor, ruhumda gençlik ateşi var diyorsanız mutlaka Bellona Sandy Major koltuk takımlarına göz atmalısınız.

Klasik ve modern avize modelleri

Avizeler bir evde kesinlikle bulunması gereken dekorasyon ürünlerinden birisidir. Avizelerin ortamlara ayrı bir hava kattığı da su götürmez bir gerçektir. Işıl ışıl parlayan bir avize şekli nasıl olursa olsun eve ayrı bir renk katar.

Avize modelleri denilince genel olarak akla ilk gelenler klasik avize modelleridir. Bunun dışında modern avize modelleri de bulunmaktadır ve onlar da çok güzel şekillere sahiptirler. Birçok tasarım harikası modern avizeler bulunmaktadır ve aşağıda birkaçtanesinin resimlerini bulabilirsiniz.

Birkaç tane modern avize modeli;

Modern Avize Modelleri 1

Sıra Dışı Yatak Odası Modelleri

İnsanların hayal güçlerinin bir eseri olan sıra dışı Yatak Odası Takımları evlerinizde bambaşka bir hava yaratacaktır.

Hayret veren tasarımlarıyla dikkat çeken Sıra Dışı Yatak Odası Modelleri gelecekte kullanacağımız tarzda modellerin neler olduğu hakkında bizlere fikir veriyor.