Gardrop Modelleri Resimleri

Yatak odası eşyalarınızı alırken odanızın özelliklerini ve çapını çok iyi bir şekilde teyid etmeniz şart… Çünkü yatak odaları çok sıklıkla kullandığınız yerler değiller genel olarak hoş vakitlerin geçirildiği, akşam işten yorgun geldiğinizde uzanacağınız bir alan ve bu alanın sıkış pıkış olması sizi daha fazla gerecek ve o keyifli geçireceğiniz zamanın negatif yönde akmasına sebep olacaktır.

O sebeple yatak odalarınıza alacağınız eşyalarınızın boyutları yatak odanızın genişliği ile doğru orantılı olmalıdır. Gardroplar genel olarak büyük eşyalar olduklarından dolayı seçimide en zor eşyalardan birisidir. Yapılacak olan bir yanlış bir çok zaman kaybına ve masrafa yol açacaktır. O yüzden iyi bir analiz sizi doğru olan seçimi yapmanızı kolaylaştıracaktır.

O kadar çok çeşit gardrop var ki biz sizlere İkia’nın dergisinden aldığımız gardrop modellerini ve fiyatlarını sunmak istedik bu yazımızda umarız ayrıntılı ve gniş bilgilerle sizi bilgilendirebiliriz…

sizlere tavsiye edebileceğimiz en uygun gardrop modeli sürgülü olanlardır. Neden sürgülü model diyeceksiniz ? Sürgülü modellerin bir çok avantajı var birincisi gardrop kapakları sürgülü olmayan gardrop modelleri kapakların açılıp kapanması için extra bir yer meşgul edecek oysa ki sürgülü kapılarda böyle bir sorununuz olmaz ve sürgülü gardrop modellerinin içine istediğiniz şekilde askılık, kutular ve benzeri dizaynlar yapılabilmektedir.

İkea Gardrop Modelleri ve Fiyatları

ELGA ENGAN/FENSTAD sürgü kapaklı gardırop 750 TL

PAX EIKESDAL sürgü kapaklı gardırop 2.000 TL

PAX 3 kapaklı gardırop 800 TL

PAX FEVIK 2 kapaklı gardırop 435 TL

Diğer Gardrop Modelleri ve Resimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir