Zen tarzı yatak odaları

Zen:uyum ve rahatlık demektir..Günün yorgunluğunu atmak,rahat bir uyku uyumak istiyorsanız Zen stili tasarımla,yatak odanızda rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz.Minimalist ve sade mobilyaların hakim olduğu zen stilinde, Asya tarzı dekorasyon özellikleri de ön plandadır.
Zen stili yatak odasında basit çizgiler hakimdir.Az miktarda eşya ve renkle ,.minimalist tarzı en iyi şekilde ifade eder.

Depolama:Zendekorasyon stilinde dağınıklıkları ortadan kaldırmak için ,iyi planlanmış Okumaya devam et “Zen tarzı yatak odaları”

Modern misafir odaları

Misafirlerinize evlerinde gibi hissettirmek için rahat ve konforlu odalar hazırlayın.Misafirlerinizin kişisel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak,sade ve basit tasarımlarla,kişiliği olan odalar düzenleyin.
Duvar kağıdı uygulaması:Desenli bir duvar kağıdı uygalayacaksınız yatak başının olduğu duvarı tercih ediniz.Country tarzı yatak odası dekore edecekseniz,mavi rengin huzur veren etkisinden yararlanın.Mavi renk hem feminen hem de maskülen misafir odaları için iyi bir seçim olacaktır.Beyaz keten yatak takımları,duvar renkleriyle uyumlu yatak örtüsü,şifonyer,sepetler,mumlarmisafir yatak odasının dekorasyonu tamamlayıcı birkaç unsur.

 Yatak seçimi:Çift kişilik yatak yerine iki tane tek kişilik yatak seçin.Gerekirse iki yatağı birleştirerek çift kişilik yatak haline getirebilirsiniz.Serin havalar için battaniyeler hazırlayın.Misafirleriniz için yedek yastıkları önceden hazırlayın.Yatak ucuna yerleştireceğiniz sepetleri depolama amaçlı kullanabirler.Üstelik yatak odasına dekoratif bir hava katacaktır.Konuklarınız için havluları da önceden hazırlamayı unutmayınız.

Yatak odası dekorasyonları

 Sıcak, huzur dolu evlerimizin baş tacı yatak odalarının dizaynına sadeliğine önem veriyorsanız değişime hazır olun. Genelde sadece ve şık parçalar aksesuarlar seçmeye özen gösteriyor kalabalıktan hoşlanmıyorsanız durmayın sizde yenileyin yatak odanızı.Daha ferah ve geniş yatak odaları size ve eşinize pozitif enerji verecektir.

Yatak odanızı dekore ederken odanızın büyüklüğünü ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun. Örneğin genellikle yatak odasında çalışıyorsanız kendinize uygun bir çalışma alanı ayırın.

Okumaya devam et “Yatak odası dekorasyonları”

Tuvalet Masası modelleri, birbirinden güzel tuvalet masaları ve aynaları

 Tuvalet masaları evin belkide en özel dekorasyonudur. zevkinize göre birini seçip evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Her kadının kendine ait güzellik sırları vardır. Bu sırların en yakın şahitleri de aynalar ve tuvalet masalarıdır. Eviniz küçük de olsa kendinizi biraz şımartın ve kendinize şık bir tuvalet masası köşesi ayırın.

Okumaya devam et “Tuvalet Masası modelleri, birbirinden güzel tuvalet masaları ve aynaları”