İstikbal Gülizar Uyku Seti

İstikbal bahar havası estiren modellerine bir yenisini daha eklemiştir.
Gülizar uyku seti modeli ile odasına renk katıp, odasını canlandırmak isteyenlerin tercih edebileceği model sayısı artmıştır.
Birbirinden farklı canlı modelleri görebilmeniz için İstikbal mağazalarını gezebilirsiniz.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/77e95fe8d89a402a9450ab9.png

İstikbal Alize Yavrulu İkiz Yatak

“Hem Pratik, Hem Ekonomik!” sloganıyla piyasaya sürülen istikbal alize yavrulu ikiz yatak modeli, sloganına yarışır şekilde özelliklerinin bol olmasına rağmen düşük fiyatlara satışta!

İstikbal Alize Yavrulu İkiz Yatak takımı; bir adet alize ortopedik yatak, bir adet yatak bazası ve bir adet yavru yataktan oluşuyor. Klasik alize yatak modelinde olduğu gibi bonel yay sistemine sahip olan alize yavrulu ikiz yatak modeli, ana yatakla birleştirilerek çift kişilik olarak kullanılabiliyor.

İstikbal Sude Nevresim Takımı

İstikbal, sude nevresim takımı modeliyle beklediğiniz klasik model ile odanızı dizayn etmenizi sağlıyor. Şıklık ve zerafetten vazgeçmeyenler için, odalarında istediği şıklığı yakalamasını sağlayacak uygun bir modeldir.

Odalarında yeni bir şıklık yakalamak isteyenler için sude nevresim takımı tercih edebilecekleri modellerden olcaktır.

İstikbal Güldeste Uyku Seti

İstikbal güldeste uyku seti modeli, üzerinde barındırdığı siyah ve sarı renk sentezi ile yatak odanıza farklı bir hava katacak. Üzerindeki siyah renkteki desenler ile uyku setinizi aşırı canlılıktan kurtaran güldeste modelleri, hem klasik hem modern tarzı evinize getiriyor.

Farklı uyku seti modellerini görmek istiyorsanız websitemizin arama motorunu kullanarak, sizler için hazırladığımız yayınlara erişebilirsiniz.

İstikbal Mediform Yastık

İstikbal bu seferde mediform yastık modelleri ile sizlerin sağlığını düşünüyor. İstikbal ergonomik yastık modelleri ile sizlerin boyun ve sırt ağrılarını azaltmayı amaçlamaktadır.

Rahat bir uyku, sağlıklı bir yaşam ve ağrısız günler için tercih etmeniz gereken modeller İstikbal mediform yastık modellerinde bulabilrsiniz.