Çilek çocuk odası

Çilek çocuk odası modelleri ile çocukların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Çilek mobilya uzun yılların verdiği tecrübe ile çocuk ve gençlerin odalarını geçmişden gelen tecrübesi ve yaptığı özel tasarımlarla süslüyor.

Ürünlerinde kalite, farklılık, özgünlüğe ve dayanıklılığını ilke edinmiş olan Çilek mobilya, çocuk güvenliğini ve sağlığını anti-kanserojen, anti-alerjen ve anti-bakteriyel malzemelerle yüksek teknoloji kullanarak sağlıyor.

Altı adet birbirinden güzel çilek çocuk odası takımları kız ve erkek çocuklara göre ayrı ayrı tasarlanmış. Her biri birbirinden güzel ve özel tasarımlı çocuk odası mobilyaları, Şirin, Şeker, Yarışçı, Denizci, Afacan ve Biconcept olarak isimlendirilmiş.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi.jpg

Afacan çilek çocuk odası

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi01.jpg

Biconcept çilek çocuk odası

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi02.jpg

Denizci çilek çocuk odası

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi03.jpg

Şeker çilek çocuk odası

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi04.jpg

Şirin çilek çocuk odası

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/afacan-cilek-cocuk-odasi05.jpg

Yarışçı çilek çocuk odası

Çocuk Mobilyaları

Evlerin neşesi, yuvaların ışığı çocuklarımızdır. Anne babalar, en iyi kıyafeti, en güzel ayakkabıyı nasıl ki çocukları için istiyorsa, şüphesiz çocuklarının odalarının da en güzel çocuk mobilyaları ile donatılmasını isteyeceklerdir.

Özellikle son yıllarda çocuk mobilyası sektöründeki satışlarda artış gözlenmiştir. Ülkemizdeki ekonomik anlamda yaşanan zor günlere rağmen mobilyacılık sektörü bebek ve çocuk mobilyalarında yüzleri güldürmüştür. Bunların sebepleri ise anne ve babaların (bazense aile büyüklerinin) çocuklarına hep en iyilerini layık görmeleri, çocuklarının isteklerini geri çevirememeleridir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/cocuk-oda-modelleri.jpg

Ayrıca toplumumuzun yapısındaki değişmelerde de çocuk mobilyalarına ilgi ve gerekliliği arttırmıştır.

Büyük anne, büyük baba, anne, baba ve çocuklardan oluşan aile üyeleriyle birlikte aynı evde yaşama durumu olan geniş aile yapısından, anne, baba ve çocuklardan oluşan çekirdek ailenin yaygınlaşması, çocuk mobilyası sektörünü yaygınlaştırmıştır. Çekirdek ailelerde her ferdin ayrı odaya sahip olması, çocukların odalarına, kendilerine, ihtiyaçlarına özgü mobilya modellerini doğurmuştur.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/cocuk-oda-modelleri01.jpg

Çocuk için kendi odası, onun özel dünyasıdır, kendi evidir. Bu yüzden çocuk mobilyalarında değişik çocuk zevklerine göre hazırlanmış renklerde, desenlerde, boyutlarda ve biçimlerde mobilyalar hazırlanarak, çocukların ve ailelerin zevklerine sunulmuştur. Ayrıca fiyat olarak da boyutlarına, çeşitlerine göre değişiklik göstermekle birlikte ailelerin zevklerine, keselerine uygun olarak çocuk mobilyaları bulmaları hiç de zor olmayacaktır.  Daha önce yazdığımız çocuk odası dekorasyonu ve çocuk odası aydınlatması yazılarınıda okumanızı tavsiye ederiz.

Mobilya Sektöründe Şirket Rehberi

Mobilya Sektöründe Şirket Rehberlerinin Önemi

Gün geçtikçe teknoloji ile birlikte internet’te hayatımızın büyük bir bölümünde yer almaya başladı. Her alanda internet’in faydasınıgörmekteyiz.

Bu anlamda internet, iletişim kurma, yayın yapma, öğrenme ve eğitim verme gibi faliyet verdiği gibi, şirketlerin reklamı açısından da oldukça önem kazanmaktadır. Firma rehberleri sayesinde firmanız iyi bir imaj kazandığı gibi, diğer rakipleriniz karşısındakalitenizi de arttırmış olur.

Günümüzde bir çok firma gibi mobilya firmları da mobilya modellerini tanıtmak için müşterileri ayağına beklemek yerine, firma vefirma rehberi yardımı ile internet vasıtasıyla müşterilerinin ayağına gitmeye başladı dersek yalan olmaz. Firma firma gezmek yerine oturduğu yerden ürünleri görmek isteyen müşteriler bu sayede rahatlıkla alışveriş yapabilmekte, ürünler hakkında bilgisağlamaktadırlar.

İnternet furyası ile birlikte şirket rehberi gibi yerlerde yerini alan mobilya firmaları online reklam yolu ile pek çok kitleye rahatlıklaulaşabilmekte ve reklam maliyetlerini de diğer reklam maliyetlerine oranla en aza indirmektedir. Bu sebepten dolayı pekçok firma bu yönteme başvurmakta ve sanal sektörün gelişmesine neden olmakta.

Çalışma Masası ve Yatak Birarada

Çalışma odalarında bir yatak çok yer kaplar. Bir yanda masa bir yanda raflar, koltuk ve yatak derken bir bakmışsınız oda dolmuş yürüyecek yer yok. Bu durumda çalışma odasında bir takım mobilyaları kaldırmak zorunda kalırsınız. Mobilya tasarımcıları buna çözüm üretmişler.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/calisma-odasi.jpg

Çalıştığınız masanın üzerini boşaltma gibi bir derdin olmamasıda güzel bir özellik.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/yatak-odasi.jpg

Büro, Ofisleri eve taşındı

Son yıllarda çok trend olan Home Office çalışma zorluklarının yanında rahatlığıda bulunmaktadır.

Home Office çalışma aslında sanılanın aksine zor bir iştir. Çünkü ofis ortamından farkı evde bütün aile fertleriyle içiçe olmak kolay bişey değildir. Dikkatinizi dağıtan çok şey bulabilirsiniz. Hele bir de evde küçük bir yaramaz varsa onun uyku veya okul saatini beklemek zorunda kalırsınız. Sakin bir ortam sağlamakta zorlanabilirsiniz.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/ev-calisma-odasi.jpg

ev çalışma odası örneği güzel bi ev çalışma masaları.

Bu yüzden kendinize bir çalışma alanı yaratmalısınız. Size ulaşılması zor olan yeri seçmeli ve oraya uygun ofis ortamı kurmalısınız. Sabah sanki işe gidecekmişsiniz gibi kalkıp giyinmelisiniz. Bu durum sizi de psikolojik olarak olumlu etkileyecektir.

Kendinize bir çalışma programı hazırlayıp uygulamalısınız.