Sehpayı dekore etme fikirleri

 salon veya oturma odalarının vazgeçilmezi olan büyük orta sehpalar ne kadar göz alıcı bir şıklıkta dizayn edilirse evin havası o oranda güzelleşir. şık ve sade sehpalarla mutluluğu yakalayın.

Sehpanızın üzerini dekore ederken kullanabileceğiniz bazı fikirleri sizlerle paylaşmak istedim. En pratik fikirlerden birisi sehpa dekorasyonunuz için bir tepsi kullanmak olabilir. Tepsiyi mumlar, vazo ve çiçekler, küçük biblo gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Sandıkları sehpa olarak kullanabilirsiniz. Özellikle eski olanları dekorasyonunuza daha da özel bir hava katacaktır. Sandığın üzerini mumlar ve çiçeklerle dekore edebilirsiniz. Okumaya devam et “Sehpayı dekore etme fikirleri”

sevgililer günü nasıl bir masa dekore edilir

günün anlamı belkide en çok kadınlar için büyük önem taşır. fakat bundan ziyade göz zevklerimizi tatmin etmek de oldukça önemlidir. hele ki partnerinizle bu masaya oturacak olmanız bunun önemini daha da arttıracaktır.

dekorasyon fikirleriSevgililer günü masa dekorasyonunu yaparken faydalanabileceğiniz hoş fikirleri bu yazıda bulabilirsiniz. Masanızın ortasına kalp şeklinde çiçekler ve mumlarla bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Farklı bir fikir olarak sevgilinizin baş harfini de çiçekler ve mumlarla masaya yazabilirsiniz. Okumaya devam et “sevgililer günü nasıl bir masa dekore edilir”