Koridor, hol ya da giriş dekorasyonları

 Evin girişindeki duvara ilk taşındığımızda koyduğumuz bir tabure var. Aslında başka bir odaya ait olan bu taburenin yerine nasıl bir şey koyacağımı bir türlü bulamıyorum. İşte ilham kaynaklarımdan bazıları.

dekorasyon fikirleri Sandra Morgan InteriorsEvinizin koridorlarında kullanabileceğiniz farklı dekorasyon fikirlerini bu yazıda bulabilirsiniz. Ev dekorasyonunda odalar, mutfak ve banyonun yanı sıra koridor ve kapı girişi de önemli bir yer tutmaktadır. Aynalar ve tablolar kapı girişi ve koridor dekorasyonunda kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Bir komodin veya dresuarla bu aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

ev dekorasyon fikirleri houseofturquoiseKüçük evlerde komodin yerine bir sehpadan da faydalanabilirsiniz. Özellikle kapıdan girdiğinizde elinizdeki çanta, anahtar gibi eşyalarınızı koymaya yardımcı olacak sehpa veya komodin tarzı bir mobilya işinize çok yarayacaktır. Bu sehpa yada komodini bir sandalye veya pufla tamamlayabilirsiniz. Okumaya devam et “Koridor, hol ya da giriş dekorasyonları”