porselen aksesuarlarla dekorasyon

Porselenler ve seramikler en çok koleksiyonu yapılan objelerdir. Koleksiyon dışında evlerde iş yerlerinde aksesuar olarak kullanılması bu şık parçaların çok fonksiyonlu özelliklerinden faydalanmak kaçınılmazdır. soframızı süsleyen masalarımıza antik bir hava veren porselenleri birde aksesuar olarak evlerimize renk katalım ve şıklığın tadına varalım

Ev dekorasyonunda güzelliği hep küçük ama eşsiz parçalarda görmüşümdür. Kocaman bir evin içinde bazen porselen, küçük bir kutuya, bazen de ailenin büyüklerinden kalma cam bir aksesuara hayran kalırım.

Aslında ince zevkleri anlatan da hep bu küçük aksesuarlar değil midir? Evlerin en güzel aksesuarları bir duvarı süslemek için tek tek toplanmış, hatırası olan antika tabaklardır.

Aslında güzel dekorasyonun sırrı ilk gördüğünüzde sizi heyecanlandıran ve baktıkça mutlu olacağınız bir bibloda gizlidir. Okumaya devam et “porselen aksesuarlarla dekorasyon”

Sandalye minderi

Sandalye minderi kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Birçok önemli mekanlarda sandalyenin görüntüsünü hoş bir havaya sokar ve en önemlisi rahatlığı sağlamaktadır. Otel, restorant, çay bahçesi, cafe, ev ya da bazı düğünlerde kullanılan sandalye minderi özel bir tasarım ürünüdür. Geniş renk yelpazesi olan sandalye minderleri her türlü sandalye üzerine konumlanabilir. Ayrıca istekler ve ihtiyaçlar karşısında özel olarakda üretilmektedirler.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/sandalye-minderi-300x400.jpg

Birçok firma bu alanda değişik tarz modeller ver simgeler yaratmıştır. Bahçenizdeki bir sanldaye üzerine kullanacağınız çiçek desenli bir sandalye minderi ile daha muazzam bir ortam ve hava oluşturmanız mümkün. Balkonunuzda çok vakit geçirmeyi seven biriyseniz ve rahatınızıda düşünüyorsanız sandalye minderi kullanmanız size en iyi konforu sandalye üzerinde yansıtacaktır.

Günümüzde gelişen sandalyeler farklı tip ve modeller haline girmiştir. Bu nedenle minderleride sürekli değişim göstermektedir. Sizlerde sandalyenizi giydirip süsleyin ve rahatınıza kavuşun.

Evinizde Aksesuar Seçimi

Evinizin dekorasyonunda bütünlük sağlama için aksesuara seçimine önem vermelisiniz. Yaşam alanlarımızı dekore ederken mobilya, halı, perde, duvar boyamasına çok özen gösteririz. Bu kombinasyonu aksesuar seçimiyle tamamlayabilirsiniz. Aksesuar seçimi konusunda abartıya kaçmamak gerekir. Dekorasyonunuza uym sağlayacak aksesuarlar evinizin havasını değiştirir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/evaksesuar/ev-aksesuar-cesitleri01.jpg

ev aksesuar çeşitleri

Eğer aksesuar adına gerekli gereksiz objelerle doldurursanız göz yorucu bir ortam yaratmış olursunuz. Oturma odası aksesuarı seçiminde yorucu olmayan az ama öz objeler kullanmanız doğru olur. Özellikle farklı tarz ve büyüklükte aksesuarlar almanız gerekir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/evaksesuar/ev-aksesuar-cesitleri.jpg

ev aksesuar ürünleri

En pratik aksesuarlar anılarınızı büyük bir özenle koruyan resim çerçeveleridir. Çeşitli ebatlarda çerçeve kullanmak hoş bir hava yaratmanıza yeter. Ayrıca koltuklarınızın renginin zıt tonlarında yastıklarda şık durur. Yapay çiçeklerde odanıza samimim bir hava katacaktır.

İlginç Ev Aksesuarları

Evini yeniden dekorasyon eden kişiler misafirlerinin dikkatini çekebilmek ve dekorasyonuna şıklık katmak için ev aksesuarlarına başvurur. Genellikle dekorasyonda seçilen ev aksesuarları hep aynı olduğundan dekorasyonlarda her zaman ilgi çekici olmaz. Bu yüzdende dekorasyon yapanların ilginç ve alışmadık ev aksesuarlarına başvurarak evini daha da güzel bir hale getirmesi gerekir. Bizde ziyaretçilerimiz için bazı ilginç ev aksesuarlarını bulduk. İlgin ev aksesuarları;

Robot şeklindeki bir saksı ile evinizde şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Geniş ve şık görüntüsüyle ilgi çeken bir cd arşivliği ile evinizde hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Hem yumurta saklama kabı olarak kullanılabilir hem de ilgi çekici görüntüsüyle mutfağınıza şıklık katabilir.

Bu aksesuar kapı çekmekte size pratiklik sağlar ve evinize gelen misafirlerin kolaylıkla ilgisini çeker. Evin dekorasyonunu kolaylıkla ortaya çıkartır.

Küçük kızların var ise hem oyun oynama alanı hem de güzel bir uyuma odası tarzında kullanılabilecek hoş bir aksesuardır. Küçük kızlarınızı mutlu edebilecek ve evin dekorasyonunda önemli bir rol oynayabilecek aksesuarlardan bir tanesidir.

Güneş Evinizden Doğsun

sarı çiçeklerle dekorasyonEvinize bu soğuk kış günlerinde güneş doğsun ister misiniz? İçinizi ısıtan güneşin rengini evinizin dekorasyonunda kullanarak bunu başarabilirsiniz. Renkli vazolar, sarı çiçekler, yanına da bir kahve ile evinizde sıcak bir hava yaratabilirsiniz.

renkli koltuk kaplamaSarıyı koltuk döşemelerinde ve özellikle duvarda tablolarda kullanarak evinize güneşin ışığını doldurabilirsiniz.

sarı yastıklı dekorasyonSarı detaylı perdeler, sarı kırlent yastıklarla tamalanmış ve insanın içini ısıtan harika bir salon olmuş.

oturma odası dekorasyonuSarı sallanan koltuk, sarı yer minderi ve yastıklar. Evinizde samimi ve rahat bir ortam oluşturmanız için size yardımcı olabilirler.

sarı dresuarSarı ve çarpıcı bir dolap evinize ayrı bir renk katacak ve havalar nasıl olursa olsun sizin havanızın hep harika olmasını sağlayacaktır:)

sarı oda dekorasyonuSarıyı en güzel tamamlayan renkler bej ve kahve tonları. Beyaz da tabii ki her zaman olduğu gibi her rengin dostu.

sarı kanepeTurkuaz ve mavi tonları da sarı renge yakışan diğer renkler. Koyu renkte duvar kaplamasının önünde sarı kanepe ve yine kanepenin üstünde koyu kılıflı yastıklar çok şık duruyorlar.

renkli yatak odasıYatak odasında sarı kullanmaya ne dersiniz? Güne renkli uyanmak harika olabilir.

sarı banyo dekorasyonuBanyonuzda da sarı rengi kullanabilirsiniz. Duvar karolarında veya boyasında kullanacağınız sarı banyonuza ferah bir hava katabilir.

sarı bebek odası dekorasyonuKız mı, erkek mi? Hala bilmiyorsanız, sarı bebek odanız için iyi bir çözüm olabilir.