Whirlpool Buzdolapları

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından olan buzdolapları gösterdikleri gelişme açısından kullanıcıların dikkatlerini üzerlerine çekmeyi başarıyor. Firmalar bu anlamda müşterilerin beğenisi kazanmak için sürekli farklı modeller üretmektedir.

Whirlpool’da boş durmadı ve üretmiş olduğu son teknoloji buzdolabı ile kullanım alışkanlıklarını değiştirdi.

Whirlpool geliştirdiği teknolojisinin yanı sıra whirlpool buzdolaplarında fiyat indirimlerine gitti. Beklenenin aksine fiyatlar düştü.Whirlpool buzdolabı fiyatları diğer markalara göre oldukça uygun…

whirlpool buzdolabı modelleri

Dondurucu kısmı altda soğutucu kısmı üstte bulunan kombi tipi no-frost buzdolabı ile farklılığını ortaya koyan Whirlpool, A+ enerji sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

6. his teknolojisi ile üretilmiş olan Whirlpool buzdolapları diğer buzdolaplarına oranla 5 kat daha hızlı bir soğutma sağlayarak gıdaların ideal koşullarda saklanmasını sağlıyor. Böylece gıdalar tazeliklerini korumuş oluyor.

Bunun yanı sıra herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığında veya buzdolabının kapağı belli bir süre açık kaldığında 6. his teknolojisi devreye giriyor ve dolabın içerisindeki soğukluğu olması gereken dereceye getiriyor. Bu özelliği sayesinde rakip firmalara açıkara fark atmaktadır.

Whirlpool, buzdolaplarında olduğu gibi kurutma makinası, fırın, derin dondurucu gibi ürünlerle de kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Vestel mağazaları aracılığı ile bu kaliteli ürünlerle buluşabilirsiniz.

Ariston İndesit Beyaz Eşya

Ev hanımlarının en çok zorlandıkları ev işlerinin başında çamaşır ve bulaşık yıkamak gelir. Fakat artık bu işler ev hanımları için çocuk oyuncağı denilebilecek kadar basit ve keyifli bir hale gelmiştir. Çünkü günümüz teknolojisi ile bu işler bir düğmeye basmakla halledilmektedir.

Ariston İndesit’in üretmiş olduğu çamaşır ve bulaşık makinaları sayesinde ev hanımları rahata kavuştu denebilir. A+ enerji tasarrufu sağlayan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası çamaşırın kirlilik ve miktarına göre su, enerji ve zaman ayarlanabilmesi sayesinde rakiplerini geride bırakıyor.

8 kilo çamaşır alabilme kapasitesi olan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası akıllı teknoloji sayesinde diğer markalara oranla daha sessiz çalışmasını sağlıyor.

Ariston İndesit üretmiş olduğu çamaşır makinalarının yanı sıra bulaşık makinaları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ariston İndesit Prime bulaşık makinaları içerisinde bulunan sensörler yardımı ile suyun içindeki kirli suyu ölçerek, suyu ve deterjanı bu bölüme göre ayarlayabiliyor.

14 kişilik yemek takımını alabilecek iç hazneye sahip olan Ariston İndesit Prime bulaşık makinaları da akıllı teknoloji sayesinde sessiz bir şekilde işini yapmaktadır.

Ariston İndesit Beyaz Eşyaları

Ev hanımlarının en çok zorlandıkları ev işlerinin başında çamaşır ve bulaşık yıkamak gelir. Fakat artık bu işler ev hanımları için çocuk oyuncağı denilebilecek kadar basit ve keyifli bir hale gelmiştir. Çünkü günümüz teknolojisi ile bu işler bir düğmeye basmakla halledilmektedir.

Ariston İndesit’in üretmiş olduğu çamaşır ve bulaşık makinaları sayesinde ev hanımları rahata kavuştu denebilir. A+ enerjitasarrufu sağlayan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası çamaşırın kirlilik ve miktarına göre su, enerji ve zamanayarlanabilmesi sayesinde rakiplerini geride bırakıyor. 8 kilo çamaşır alabilme kapasitesi olan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası akıllı teknoloji sayesinde diğer markalara oranla daha sessiz çalışmasını sağlıyor.

Ariston İndesit Beyaz Eşyaları

Amerikan Teknolojisi Amana Buzdolabı

Soğutma denince akla gelen beyaz eşyalardan ilki şüphesiz ki buzdolaplarıdır. Geçmiş dönemlerde tek kapılı olarak evlerde bulunan buzdolapları teknoloji sayesinde gün geçtikçe kendini geliştirdi.

Çift kapılı, derin donduruculu, no frost gibi bir çok model ve çeşit piyasaya sürüldü.

Amana Buzdolapları

Artık günümüzde bu modellerin yanı sıra Amerikan teknolojisi ile üretilmiş olan Amana buzdolapları boy göstermeye başladı. Amana buzdolapları konfigürasyonunda mevcut olan akıllı sistem ile değişik sıcaklık derecesinde olan gıda maddelerine farklı ısılarda saklama kabı alanları sunmaktadır.

Böylece kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Amana Buzdolabında kısa zamanda tüketilmesi gereken ürünlerden olan peynir ve zeytin’i sıfır derece ile eksi bir derecede arasında muhafaza edilebiliyorken, başka bir rafta diğer bir ürünü farklı bir derecede saklamanız mümkün oluyor.

Kısacası Amana buzdolabında bulunan gıdaların hepsini aynı anda farklı raflarda, farklı derecelerde muhafaza etmeniz mümkündür.

Ayrıca dış görünüm olarakta mutfaklara ayrı bir hava katan Amana buzdolaplarının fiyatları 2000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Fiyatı pahallı görünüyor olsa bile kalitesini gözardı etmemek gerekiyor.

Akıllı Ev Sistemleri

Bugüne kadar Harman Consumer Group şirketleri ve B&W Group şirketleri gibi markaları temsil edip dağıtımını yapan SFRKD Elektronik AŞ, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara üst düzey yeni teknolojileri sunmaya devam ediyor.

Sonos Dijital Müzik Sistemi
Tam renkli LCD ekrana sahip ilk ve tek çok alanlı dijital müzik sistemi Sonos, evdeki tüm alanlarda müzik dinleyebilme ayrıcalığını kullanıcılara sunuyor. Kablosuz tek bir cihazdan kontrol edilebilen Sonos Dijital Müzik Sistemi sayesinde, yatak odasından arka bahçeye kadar evin her yerinde müzik dinlenebiliyor. Üstelik bu keyfi yaşamak için kullanıcının yapması gereken tek şey, Sonos bölge çalıcısı ile hoparlörleri eve yerleştirmesi ve Sonos Kontrolörü ile müziğe erişmesi.

Sonos Dijital Müzik Sistemi, müziği evdeki herhangi bir alana dağıtan, çalan ve çoğaltan Sonos ZonePlayer ile herhangi bir yerden kullanıcının müziğe erişimini, kişiselleştirmesini ve kontrol etmesini sağlayan kablosuz tam renkli LCD ekrana sahip Sonos Controller’dan oluşuyor. Evde müzik keyfini doyasıya yaşamak isteyenler, Sonos Dijital Müzik Sistemi sayesinde avuçlarının içinden müziği her yerde kontrol edebilme imkanını yaşıyor.

Harman Kardon ve JBL Ses Sistemleri
Ses sistemi üreticisi Harman Kardon Grup, bünyesinde hepsi dünya markası olmuş birçok firmayı barındırıyor. Bu markalardan olan Harman Kardon ve JBL ürün çeşitliliği ve gelişmiş teknolojisi ile tercih edilenlerin başında geliyor. Her iki marka da büyük bir grup bünyesinde yer almanın verdiği yılların tecrübesi ile müzik tutkunlarının isteklerini okuyup, doğru şekilde cevaplıyor. JBL, başta ev sinema sistemi olmak üzere multimedia, kulaklık, araba ses sistemleri ve profesyonel ürünleriyle kullanıcıların bulunduğu her yerde hizmet veriyor. Ses kalitesi ve farklı tasarımlara sahip ürünleriyle de fark yaratıyor. Harman Kardon, üretimini yaptığı reciever, DVD çalar, ev sinema sistemi ve multimedia ürünleriyle bütün ses sistemi ihtiyaçlarını karşılıyor. Sadece müzikseverlerin değil, ev sineması tutkunlarının da tercihi olan Harman Kardon, tüm gerçeği en doğal haliyle yaşayamak isteyen kullanıcılarla buluşuyor.

AMX Kontrol Sistemleri
AMX Kontrol Sistemleri, tek bir dokunuş ve kablosuz kullanım rahatlığıyla elektrikli tüm cihazları tek bir merkezden kontrol edebilmeyi sağlıyor. AMX Kontrol Sistemleri, evdeki pek çok aygıtı eş zamanlı kullanarak hayata konfor ve kolaylık getiriyor. Yüksek teknoloji ürünü AMX Touch Panelleri ile farklı teknolojiler aynı otomasyon sistemi bünyesinde idare edilebiliyor. Böylece TV, uydu, Digitürk, DVD, projeksiyon cihazı, sinema sistemleri, müzik sistemleri, high-end cihazlar, klimalar, dijital video kaydediciler, kameralar, PC’ler ve i-Pod gibi ürünlerle birlikte, aydınlatmadan bahçe sulamaya kadar geniş bir elektrik otomasyon sistemi tek bir dokunmatik panelden kontrol edilebiliyor Kullanım kolaylığı olan AMX Touch panelleri, okuldan eve gelen çocukların kapıda girecekleri şifre ile iş yerindeki ailelere e-postayla haber gönderiyor ya da aile, evdeki güvenlik kameraları aracılığıyla çocuklarını izleme olanağına sahip oluyor. Tüm bunların yanı sıra AMX Kontrol Sistemleri, dünyanın her yerinden AMX Touch Panel veya internet üzerinden evin istenildiği gibi yönlendirilmesine olanak sunuyor.