Banyo dekorasyonları

 Banyolar genellikle evdeki en küçük mekanlardır. Ama kullanılacak renkler ve çizgilerle alanı daha büyük ve ferah göstermek mümkündür.

Beyaz duvarların bulunduğu bir banyoda yer alacak parlak siyah ya da kırmızı renkte küvet, klozet takımı ,mekana görsel ağırlık kazandırır ve küçük mekanı olduğundan daha güçlü bir hale getirir. Açık raf sistemi ise aksine daha az ağırlığa sahiptir ve mekanı daha ferah ve büyük gösterir .

Banyo dekorasyonunuzu yaparken size  fikir olabilecek birkaç öneriyi buradan sizlerle paylaşmak istedim. Büyük boy bir ayna banyonuza oldukça şık bir görüntü verecektir. Böyle bir aynayı şık bir avize ile tamamlayabilirsiniz.

Okumaya devam et “Banyo dekorasyonları”

Vitra ile Spa Keyfi

VitrA, dekoratif ve şık tasarımlı ürünleriyle bulunduğu mekanları “özel” kılmaya devam ediyor. Evin içinde veya bahçe ya da teras gibi açık alanlarda kullanılabilen VitrA SPA Sistemleri, ergonomik tasarımıyla, SPA deneyimini vazgeçilmez ve “kişiye özel” hale getiriyor. Şelale akışı, aromaterapi ve renk oyunları gibi konfor sağlayan donanımlarıyla dikkat çeken ürün, gelişmiş filtre sistemiyle, hijyenik ve güvenli bir ortam yaratıyor. Profesyonel işletmelerde kullanılmaya uygun çözümler sunan VitrA SPA Sistemleri, sirkülasyon pompası, ısıtıcı sistemi, ayarlanabilen ses seviye modülü ve kolay kullanımlı kontrol panelleriyle, teknolojinin sınırlarını zorluyor.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/1954_1.jpg

Renkli Banyolar

Banyonuzun dekorasyonundan artık sıkıldıysanız, birkaç değişiklik yapmak istiyorsanız bu yazıdan hoş fikirler elde edebilirsiniz. Banyo duvarlarınızı renkli ve desenli duvar kağıtları ile kaplayarak banyonuzda hoş bir değişiklik yapabilirsiniz.

Duvar ve yer karolarınızı renkli seçerek de banyonuzda güzel bir hava yaratabilirsiniz. Banyo fayanslarını ve yer karolarını renkli seçmeniz halinde aksesuarlarınızı sade ve düz renklerde seçmeniz daha doğru olacaktır.

Desenli duvar panoları da banyolarınızda çok güzel duracaktır.

Duvar kağıdı ve fayans döşemenin yanı sıra banyolarınızda renkli duvar boyalarını da kullanabilirsiniz.

Büyük değişiklikler yapmayı düşünmüyorsanız. Ufak bazı dokunuşlarla da banyonuza renk katabilirsiniz. Renkli ve desenli banyo aksesuarları ve havlular banyonuz için şık bir seçim olabilir.

Renkli bir banyo perdesi, duvarda hoş tablolar ve renkli aksesuarlar gibi küçük harcamalar yaparak da banyonuzu şıklaştırabilirsiniz.

Banyo ve Tuvalette Duvar Kağıdı

banyo dekorasyon fikirleriBanyo ve tuvaletinizin duvarlarında renk renk, çeşit çeşit, desen desen duvar kağıtlarını kullanmaya ne dersiniz? Bu yazıda birbirinden şık, kıllanışlı ve sevimli banyo duvar kağıtları modelleri bulabilirsiniz.

banyo duvar kağıtlarıBanyonuzda sadece fayans döşemeleri ile sınırlı kalmak istemiyorsanız, daha fazla seçenek ve daha fazla renk istiyorsanız duvar kağıdı fikrini düşünebilirsiniz.

banyo ve tuvalet dekorasyonuBu şık duvar kağıdı modelleri ile banyolarınız en az evinizin diğer odaları kadar hoş görünecektir.

dekorasyon fikirleriDuvar kağıdınıza uygun olarak kullanacağınız ayna ve apliklerle banyonuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

ev dekroasyon fikirleriDuvar kağıdı ile ayrı bir şıklık kazandırdığınız banyonuzda aksesuar olarak çiçekleri ve hatta küçük tabloları da kullanabilirisiniz.

ev dekorasyonuBöylesine şık bir lavabo kullanılmış bir banyoda neden taşlı avize olmasın? Bu avizeye son derece uyumlu ihtişamlı bir ayna ve banyonun şıklığını en güzel şekilde tamamlayan duvar kağıdı ile harika bir banyo dekore edebilirsiniz.

dekorasyon fikirleriDaha sade ve içinizi açan banyolar için mavi en güzel seçim olabilir.

banyo dekorasyon fikirleriSarı çizgili duvar kağıdı ile banyonuza güneş doğacaktır. Yıldızlı ayna ve onu tamamlayan aksesuarlarla çok güzel bir banyo elde edebilirsiniz.

banyo dekorasyonuYer karoları ve güllü duvar kağıdı ile çok şirin bir tuvalet.