Çok Güzel Ahşap Abajurlar ve Süs Ürünleri

İstenilen Resim Numarasını bildirirseniz Daha kaliteni bir fotoğrafı yüklenir. Fotoğraflar üzerinde Fiyat ve bilgiler bulunuyor.

Ürün Satıcısı Koray beyle iletişime geçmek için şu telefon numarasını kullanabilirsiniz:

Koray Gürses
0532.281.47.80

Bakır sarkıt lambalar
Parlak yüzeyleri,farklı formlarıyla bakır sarkıt lambalar, son yılların yeni trendleri arasında yerini aldı.Modern dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer alan bakır aydınlatmalar,kullanıldıkları mekana sıcak ve zengin bir atmosfer yaratmak isteyenler için iyi bir seçenek.
İç mekan tasarımlarında,sıcak bir etki yaratmak için farklı tonlarda bakır sarkıtlardan yararlanabilirsiniz.

 Farklı form ve renklerde bakır sarkıtlar:Birkaç farklı form ve renklerde bakır sarkıtları bir arada asarak tarz yaratabilirsiniz. Okumaya devam et “”

ALMERICH APLİK MODELLERİ – TEPTA

Aydınlatma konusu ev dekorasyonunda her zaman büyük bir öneme sahip olmuştur. Çok doğru bir aydınlatma ile dekorasyonda yapılan hatalar ve zorunlu olarak verilen fedakarlıklar önemli ölçüde kapatılabileceği gibi, hatalı aydınlatma yöntemleri ile hem dekorasyondaki genel başarım düşürülebilir hem de rahatsız edici bir aydınlatma nedeniyle konfor kaybı yaşanabilir. Yani hem estetik hem de konfor açısından doğru aydınlatma önemlidir. Hatta bazı durumlarda göz fazla yorulacağından, hatalı aydınlatma ile geçici görme sorunlarına neden olunması mümkündür. Her ne kadar ekstrem bir durum olsa da, bu olasılığın varlığı bile aydınlatma konusunda çok dikkatli olmak gerektiğiniz göstermesi bakımından büyük önem taşımaktadır.

Her şeyin olduğu gibi ışığın da azı da çoğu da iyi değildir. Kararında bırakılmalıdır. Parlaklığı ayarlanabilir aydınlatma çözümleri size bu konuda büyük bir kolaylık sağlar. Bu tür detaylara aydınlatma başlığımız  altında yer alan konularda bol bol değinmiştik ve sırası geldikçe değinmeye devam edeceğiz. Dilerseniz aydınlatma kategorimizde yer alan paylaşımlarımıza bir göz atabilirsiniz.

Doğru ışık miktarı kadar hem estetik hem de aydınlatma açısından başarılı ürünler kullanmak da dekorasyon konusuna özen gösterenlerin üzerinde titizlikle durduğu bir konudur. Öyle avize, abajur, aplik ve lambader vb aydınlatma ürünleri var ki, gündüzleri bile tasarımlarındaki zerafet ve sanatsal detaylar ile evinizin dekoratif niteliğine katkıda bulunmaya devam ederler. İşte bu yazımızda sizlerle Almerich markasına ait son derecede üst düzeyde çeşitli aplik modellerini paylaşıyoruz. Bu aplik modellerini İstanbul Levent’tek Tepta Aydınlatma showroom’unda bulabilirsiniz.

almerich alfil.1971 aplik 217x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH ALFIL APLİK

almerich amur.2439 aplik 243x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH AMUR APLİK

almerich carmen.2031 aplik 224x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH CARMEN APLİK

almerich volga.2380 aplik ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH VOLGA APLİK

Asma Tavan Aydınlatmaları

Aydınlatma denilince ilk akla gelen çeşitli lambalar ve avizeler olmaktadır. Ancak çağdaş ev dekorasyonlarında artık farklı çözümler aranmakta. Özellikle asma tavanlara entegre edilmiş aydınlatma çözümleri son derecede derkoratif ve estetik sonuçlar vermektedir. Bu çözümler ile hem ışığın dağılımı iyi ayarlanmakta, hem de doğrudan aydınlatma yerine yansıtma tekniği kullanılarak son derecede hoş bir atmosfer yakalanabilmektedir. Özellikle film ya da tv seyrederken ya da romantik bir akşam yemeği yerken ihtiyaç duyduğunuz loş ama karanlık olmayan ortamı bu sayede yakalayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle asma tavana entegre aydınlatma çözümleri hakkında bilgi vermek istedik. Asma tavanlar genel olarak son derecede şık yapılar. Bunlara monte edilmiş renkli ya da beyaz, irili ufaklı aydınlatmalar ile, salonunuzda ya da evinizin istediğiniz köşesinde, değişik aydınlatma çözümlerine kavuşmak olası. Örnek verecek olursak, aydınlık bir ortam istediğinizde tüm lambaları açabilirsiniz, daha loş bir ortam istediğinizde bir kısmını kapatabilirsiniz. Akımı ayarlayarak da ışığın parlaklığı üzerinde değişiklik yapmanız mümkün. Tabi ki asma tavan aydınlatma sistemlerini evinize olduğu kadar, ofisinize de uygulamanız mümkün.

Asma tavanlar ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, arşivimizden ilgili konu başlıklarına bir göz atabilirsiniz.Dilerseniz şimdi sizlerle çeşitli uygulama örnekleri paylaşalım.

140 141 011 300x232 Asma Tavan Aydınlatmalarıasmatavanaydinlatma1 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıacar karton 21 300x287 Asma Tavan Aydınlatmalarıasmatavan1 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıgizli aydinlatma s9g5z 14136 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıankaraizmirsarktmodelleri1 300x256 Asma Tavan Aydınlatmaları

Abajur Modelleri

Evin dekorasyonun baştan yapanlar veya evini güzel aksesuarlarla güzelleştirmek isteyenler için abajurlar en ideal aksesuarlardan bir tanesidir. Özellikle yatak odası dekorasyonu yapıldığı zamana abajurlar kullanılırsa gerçekten de yapılan dekorasyon çok güzel oluyor.

Abajur denildiği zaman akla ilk gelen tasarımlar genellikle alışılmış klasik abajur modellerini andırıyor. Ancak 2012 yılının yeni abajur modelleri alışılmışın çok dışında abajur modellerini içerisinde bulunduruyor. Her biri birbirinden güzel ve farklı olan bu tasarımlar için birçok mobilya ve dekorasyon mağazasında satılıyor .

2012 yılın abajur modellerinde ilk olarak göze çarpan harika desenleri oluyor. Bunun yanı sıra dış tasarımı ve boyu da klasik abajurların tarihe karıştığını açıkça ortaya çıkartıyor. Yeni ve güzel tasarımlarıyla bu abajur modellerini kesinlikle tüm kadınlar beğenecek ve evlerine yerleştirmek isteyeceklerdir. Ancak bu yeni tasarımların sezonu yeni başlandığından fiyatları küçüklerine göre biraz daha pahalı oluyor. Fakat sezon sonunu bekleyenler bu abajur modellerini %50′ye varan indirimlere bulabilirler.

2012 Abajur modellerinin şu anda satışta olan bazı modellerinden örnekleri sizler için araştırarak sitemize koyduk. Buyurun 2012 Abajur Modelleri;