Çok Güzel Ahşap Abajurlar ve Süs Ürünleri

İstenilen Resim Numarasını bildirirseniz Daha kaliteni bir fotoğrafı yüklenir. Fotoğraflar üzerinde Fiyat ve bilgiler bulunuyor.

Ürün Satıcısı Koray beyle iletişime geçmek için şu telefon numarasını kullanabilirsiniz:

Koray Gürses
0532.281.47.80

Küçük parçalarla dekorasyon

Evde fazla gördüğünüz eşyalarla ki bunlardan birisi kullanıp attığımız kavonozlarla yaratıcılığınızı kullanıp şahane aksesuarlar meydana getirebilirsiniz. Bu yaratıcı fikirlerle oluştıracağınız aksesuarlar sizin mutluluğunuza mutluluk katabilir.

Evinizde küçük dekorlarla mutluluğu yakalayabilirsiniz. Günün yorgunluğunu eviniz için el emeği bu güzel mumlukları hazırlayarak atabilirsiniz. Küçük ve basit dekorasyonlarla evde kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Mumların yanı sıra vazo veya kavanozlara renkli kurdeleler bağlayarak onları daha şirin bir hale getirebilir ve çiçeklerin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Okumaya devam et “Küçük parçalarla dekorasyon”

TepeHome Peçete Halkası Modelleri

Güzel bir sofrada tüm detaylar önemlidir. TepeHome’da gördüğüm üç peçete halkası modelini sizlerle bu nedenle paylaşmak istiyorum. Dörtlü set olarak satılan oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu peçete halkaları sofranızın zerafetini artıracak şirin ürünler. Daha büyük sofralar için aynı modelden birkaç set alabilirsiniz. Örneğin dörtlü setlerden üç adet aldığınızda 12 kişilik yemek takımınıza tam uyum sağlayacaktır.

Aşağıdaki birbirinden güzel peçete halkalarını TepeHome Store’larda bulabilirsiniz.

tepehome peçete halkası 1 300x199 TepeHome Peçete Halkası Modelleri

TepeHome Peçete Halkası 1

Tepehome peçete halkası 2 300x199 TepeHome Peçete Halkası Modelleri

TepeHome Peçete Halkası 2

Tepehome peçetehalkası 3 300x199 TepeHome Peçete Halkası Modelleri

TepeHome Peçete Halkası 3

Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar

Artık kışa iyice yaklaştık ve havalar soğumaya başladı. Hal böyle olunca uzun süredir bir kenarda duran montlar, kabanlar, paltolar da ortaya çıkmaya başladı. Bizleri soğuk havalardan ve rüzgardan koruyan bu değerli giysilerimizi sürekli el altında tutmak gerekiyor ve bunu da elbise askılıkları çok güzel başarıyor. Tabi dekoratif açıdan hoş bir görüntü vermeyen, bulunduğu ortam ile çelişen renk, doku ve çizgilere sahip bir elbise askılığını kimse istemez. Ancak pek çok konuda imdadımıza yetişen Mudo sahip olduğu oldukça modern ve zarif elbise askılıkları ile bu konuda da yardımımıza koşuyor. Sizler için Mudo Concept mağazalarında bulabileceğiniz birbirinden modern ve şık elbise askılıklarını paylaşıyoruz. Var oluş amaçlarını kusursuz başaran bu ürünler aynı zamanda üstün dekoratif nitelikleri ile evinizin dekorasyonuna da büyük katkı sağlayacaktır. Tabi ki en uygun modeli seçmek size kalıyor. Şimdi aşağıda bu ürünlere ait resimleri paylaşalım ve bu yazıyı hazırladığım andaki ilan edilmiş fiyat bilgisini de sizlere sunalım.

mudo concept askilik beyaz 300x300 Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar 2011

Mudo Concept Jarod Askılık

Fiyatı: 72,50 TL ( indirimli-eski fiyatı 145,00 TL)

mudo concept askilik siyah 300x300 Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar 2011

Mudo Concept Jarod Askılık

Fiyatı: 72,50 TL ( indirimli-eski fiyatı 145,00 TL)

mudo concept ayakli naturel askilik 300x300 Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar 2011

Mudo Concept Ayaklı Natürel Askılık

Fiyatı: 175,00 TL

mudo concept ayakli venge askilik 300x300 Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar 2011

Mudo Concept Ayaklı Venge Askılık

Fiyatı: 175,00 TL

mudo concept ayakli royal askilik 300x300 Mudo Concept Askılık Modelleri Sonbahar 2011

Mudo Concept Ayaklı Royal Askılık

Fiyatı: 495,00 TL

Fiyat bilgisinin zaman içerisinde değişikliğe uğrayabileceğini ve paylaşımlarımızdaki fiyat bilgilerini düzenli güncelleyemediğimizi de üzülerek belirtelim.