Dekorasyonda Çiçek Kullanımı

pembe güllerÇiçek dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından birisidir. Evinizin her odasında çiçekleri kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzda çiçekleri nasıl kullanabileceğinize dair birkaç fikir:

kupa bardaklarda çiçekÇiçekler hayatımıza neşe katarlar. Siz de değişik fikirlerle çiçeklere neşe katabilirsiniz. Love (Aşk) yazan kupalar ve içlerinde renk renk kır çiçekleri camlarınızın önüne çok yakışacaktır.

teneke kutuda çiçekKüçük çay kutularına papatyalardan hazırlanmış güzel bir buket yerleştirebileceğiniz gibi, eski büyük yağ tenekelerine de balkon veya bahçeniz için çiçekler ekebilirsiniz.

gümüş vazoda çiçeklerYatak başınıza yerleştireceğiniz çiçeklerin kokusuz olmalarına dikkat edin, ayrıca boyut olarakta çok büyük çiçeklerden kaçının. Sabah rengarenk çiçeklerle uyanmak gününüze de neşe katacaktır.

mutfakta çiçeklerMutfağınızda mutlaka çiçekler olsun. Burada opalin vazolarda çiçekler ayrı bir şık görünüyorlar ama siz mutfakta kullandığınız herhangi bir kabın içine de çiçeklerinizi koyabilirsiniz. Bunlar: Bardak, kupa, salata kasesi, tencere, çaydanlık olabilir.

antika sandalye ve çiçekler

Antika bir sandalyenin üstüne oturmaya kıyamazsınız. Bu durumda onu bir sehpa gibi kullanabilir üzerini de çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

tepside çiçeklerÇiçeklerinizi ayrı boylarda kaplara koyun. Bunlar Fincanlar, bardaklar, sütlük kaplar olabilir. Bu kapları altın ya da gümüş renkli bir tepsinin içine yerleştirin. Böylece çiçeklerinizden hoş bir yansıma elde edersiniz. Evinize de ayrı bir şıklık katarsınız.

fincanda çiçeklerEski fincanların içinde kahve yerine misafirlerinize çiçek sunmaya ne dersiniz? Eminim evinize gelen konuklar bu küçük dekorasyonunuzdan çok hoşlanacaklar.

mavi ortancalarOrtancalar en sevdiğim çiçeklerden birisidir. Evinizin dekorasyonuna uygun bir boyayı ortancaların suyuna katarak, onları evinize uygun hale getirebilirsiniz.

kırmızı lalelerÇiçeklerin dekorasyonunda renkli kumlar, küçük taşlar su doldurduğunuzda şişen küçük bilyeler kullanabilirsiniz.

pon pon güller

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir