Dar Alanlar İçin Dekorasyon Önerileri

Evinizin dar olmasından ve dar olduğundan dolayı evinizde istediğiniz dekorasyon öğelerini kullanamadığınızdan mı şikayetçisiniz size vereceğimiz ufak ama etkili dekorasyon önerileri ile evinizi olduğundan daha fazla geniş gösterebilir ve o ihtiyaç duyduğunuz dekorasyon öğelerini evinizde sergileyerek güzel ve hoş alanlar oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon Önerileri

1- Evinizin bütünlüğüne gayet özen göstermeli evinizin duvarlarını perdelerini ona uygun parkelerinizle tamamlamalı ve bu kombinasyona dikkat ederek evinizde bir renk bütünlüğü oluşturmalısınız. Birbirinden kopuk renk ayrımları evinizi olduğundan daha küçük gösterecektir.

2- Perde seçimide bir o kadar önemlidir. Eğer ki tavanlarınızı olduğundan daha yüksekte göstermek istiyorsanız perdelerinizin boyunu uzun tutmalısınız yere kadar uzanıcak perdeler tavanlarınızı çok yüksek gösterecektir.

3- Mobilyalarınızı sade ve açık tonlarda seçmelisiniz kesinlikle duvardan duvara değilde yuvarlak tarzda olmaları daha geniş alanlar yaratacaktır.

4- Aydınlatmalarınızıda tam tepeden dik olarak değilde duvardan yansıtarak yada yerden yansıtarak odalarınızın içlerini aydınlatmanız daha mantıklı olacaktır.

5- Çok fazla eşya karmaşasından kesinlikle kutulmalısınız. Evinizi kaplayan sehpalar, masalar, sandalyeler düzeni bozan sandıklar hem evinizi daraltıcak kullanım ortamını kısıtlayacak hemde sızı sıkacaktır bunlardan kurtulmanızda yarar var.

Bu tarz evinizde yapabileceğiniz değişiklikler evinizde daha geniş kullanım alanları yaratmanıza yarayacak aynı zamanda sizlerde kendi görüşlerinizi harekete geçirerek kendi mekanınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir