Çilek Genç Odası Takımları

Yıllardır sektöründe lider olan Çilek mobilya son dönemde tam 9 adet birbirinden farklı göz dolduran çilek genç odası tasarımıyla piyasaya ürünlerini sunmuştur. Çilek genç odaları pek çok kişi tarafından başarılı bulunmuş ve takdirini kazanmıştır. Bu dokuz adet çilek genç odası modellerinin isimleri Aktif, Şahane, Alımlı, Flora, Dinamik, Maceracı, Atılgan, Kaptan ve Pozitiftir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/aktif-cilek-mobilya-genc-odasi-takimi.jpg

Aktif Çilek Genç Odası Modeli: Bu ürün daha isminden de anlaşabileceği üzere aktif, hareketli genç arkadaşlarımıza hitap etmektedir.

Şahane Çilek Genç Odası Modeli: Bu model yeşil ağırlıklıdır. Genelde yeşil ve tonlarını tercih eden arkadaşlarımız tarafından beğenilir.

Alımlı Çilek Genç Odası Modeli: Ürünün dizaynı, renkleri tam manasıyla kız arkadaşlara hitap etmektedir. Pembe hiçbir çocuk odasında bu kadar güzel duramazdı.

Flora Çilek Genç Odası Modeli: Ferah bir odanız var ise Flora bu ferah ve sükunet dolu odanıza farklı bir rahatlık getirecektir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/aktif-cilek-mobilya-genc-odasi-takimi1.jpg

Dinamik Çilek Genç Odası: Dinamizmden ve spordan hoşlanan hoşlanan gençlerin tercihi. Renk ve tonlarıyla sizleri dinlendirecek yapı ve tasarıma sahiptir.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/aktif-cilek-mobilya-genc-odasi-takimi2.jpg

Maceracı Çilek Genç Odası: İşte bu oda macerayı, kamp ortamını seven gençlerin vazgeçilmez tercihi. Yatak başlığı ve çadır görüntüsü oldukça çekici duruyor.

Atılgan Çilek Genç Odası: Atılgan, spor sever arkadaşların tercihlerini bu odadan yana kullanmakta.

Kaptan Çilek Genç Odası: Klasik seven kaptanların sözünün geçtiği yer.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/aktif-cilek-mobilya-genc-odasi-takimi3.jpg

Pozitif Çilek Genç Odası: Sakin, dingin bir ortam arayan Çilek sevenlerin odası.

Çilek genç odası fiyatları için size en yakın şubesine uğrayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir