Çanakkale Seramik ve Kalebodurlar

Doğal taş, ahşap ve deri görünümlü tasarımların öncülüğünü yapan ve dünyanın lider seramik markalarından olan Çanakkale Seramik&Kalebodur yeni ürünü Etnik Serisi’nin üretimine başladı.

Son dönemlerde tasarımda ana konsept olarak doğadan ilham alan Çanakkale Seramik&Kalebodur, Etnik Serisi ile bu kez kaplumbağa kabuğunu ürünlerine işledi.

Etnik Serisi Kaleseramik bünyesinde 50×50 cm ebatında, mat ve bölgesel parlatılmış (lapparutalı) yüzeyler olarak üretiliyor. Etnik Serisi’nde, bölgesel parlatılmış ürünler sadece rektifiyeli yani kenarları karelenmiş olarak kullanıma sunuluyor. Kaplumbağa kabuğundan esinlenilerek tasarlanan ve sırlı granit niteliğindeki Etnik Serisi’ndeki ürünlerde dokunulduğunda hissedilen kabartma, kalıptan değil üretimde kullanılan özel malzemeden kaynaklanıyor.

Etnik Serisi’nde ürünler kil, lav, vizon, kızıl, kanvas ve kum olmak üzere altı renk seçeneği ile sektör profesyonellerinin ve tüketicilerin kullanımına sunuldu. Etnik Serisi, doğal, şık ve parlak görünümüyle banyo, antre, yatak odası ve oturma odaları gibi konut dekorasyonlarının yanı sıra restoran, mağaza, otel, ofis, alışveriş merkezleri gibi mekanların yer ve duvarlarında rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahip bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir