Çalışma alanları

 
Evinizde çalışmak için ayıracağınız mutlaka bir köşe vardır.Bir çalışma masası ve rahat bir sandalye işinizi görecektir.Çok amaçlı kullanımlar için raflar,sandılar, kutular,aydınlatma araçları ekleyebilirsiniz.İyi organize ederek,işlevsel, birkaç basit çözümle çok amaçlı çalışma alanları yaratabilirsiniz.
Doğru mobilya seçimi:Mobilyada en önemli parça çalışma masasıdr.Antika veya modern cam çalışma masası olaiblir.Odanızın odak noktası olacak bu çalışma masasının fazla büyük olmamasına dikkat edin.Sandallye,koltuk seçimi de önemlildir.Uzun süreli çalışmalar için ergonomik sandalyeler tercih edilmelidir.
 
Şık depolama çözümleri:Çalışma odalarında kalabalıkları ortadan kaldırmanın en kolay ve şık çözümü duvar rafları..Klasörlerinizi,kitaplarınızı vb.yerleştirebilirsiniz.Diğer bir seçenek ise sepet,sandık,kutu gibi dekoratif çözümler..Hem kalabalıklarınızı ortadan kaldıracak,hem de odanıza şık bir görüntü kazandıracaktır.
 
Karatahta:Duvarınıza yerleştireceğiniz karatahtaya gerekli notları yazabilir,isterseniz resim yapar,duvarınızı süsleyebilirsiniz.
 
Aydınlatma:Masasınızı,bilgisayarınızı vb.aydınlatmak için değişik aydınlatma araçları mevcut.Akrobat lambalar
 
Renklerle dekorasyon:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir