Bir Teknoloji Harikası MacBook Air

Apple denince akla profesyonellik gelir. Gerek donanım bileşen.enim her yazılım bitini kullanıyor olması, gerekse tasarım sıklığı bunun ispatıdır. Tanıtacağımız ürün tasarım şıklığını kesinlikle zirveye taşıyor. Evet MacBook Air’dan bahsediyoruz Sadece dünyanın taşınabilir en ince bilgisayarı olması bile MacBook Aır’ı lider konumuna getiriyor.

Bu muhteşem tasarım. 2 GB RAM. 80 GB sabit disk ve 13.3 inçlik akıllı LED ekranıyla tamamlan yor Grafıkerler için özel hazırlanmış çok iştevli trackpad sayesinde fareye gerek kalmadan her tür görsel uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. DVI, VGA kompozit ve S-Video çıkışlarını destekleyen Micro DVI girişinin hemen yanında bulunan USB 2.0 bağlantısıyla, cihaza harici bileşenler tanıtmak da mumkun.

Ancak ürünün belki de tek eksik yanı. sadece bir USB girişme sahip olması. 1.6 ya da 1.8 Intel Core2Duo işlemci seçeneklerine sahip dizüstünde bir adet de dâhili web kamerası bulunuyor.

“Bir Teknoloji Harikası MacBook Air” için 0 cevap

  1. fiyat araştırması için Lydia’ya uğradığımda gördüm bu kadar şık bir tasarım olamaz herhalde çok başarılı gerçekten. almamak için bir sebep göremiyorum açıkcası 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir