Bellona Lifos Serisi

Bellona yeni sezonda yeni tasarımları ile ev dekorasyonunda yine trendlere damgasını vuruyor. Her yaptığı tasarımı ile çok tutulan ve yılın trendleri arasına giren Bellona ürünleri şimdide Lifos Serisi ile göz dolduruyor.

Lifos Serisi Yemek odası takımına, yatak odası takımına ve salon takımlarına sahip… Şık renkleri ve zarif yapısı ile her zevke hitap eden bu takımların evinizin dekorasyonu ile de bir bütün oluşturacaktır.

Bellona Lifos Salon Takımı

Lifos Serisi takımlarda son derece kaliteli deri kumaşlar kullanılmaktadır. İkili ve üçlü olarak koltuk takımlarana sahip olan takımlar genel olarak koyu renklerden oluşmaktadır. Bellona Halı ile de tamamlanan salon takımı ortaya camlı bir sehpayla da bir bütünlük sağlamış durumda…

Bellona Lifos Serisi

Bellona Lifos Yemek Odası Takımları

Bellona Lifos Yemek takımları salonlarını baştan yaratmak isteyenler için komple bir seri içerisnde tv ünitesinden, masasına, aynalı aksesuarlardan, sandalye gruplarına kadar yemek odası için olması gereken tüm etkenlerin var olduğu göz alıcı renklere sahip bir koleksiyondur.

Bellona Lifos Serisi

Bellona Lifos Yatak Odası Takımları

Essiz bir yatak odasına sahip olmak isteyenler; yatak odalarında dinlenmenin yanı sıra çok özel gecelerinize de ev sahipliği yapacak olan bu muhteşem bellona yataklar zarifliğin tek adresi…

Bellona Lifos Serisi

Bellona’nın en güzel serilerinden biri olan Lifos ait olan bu yatak odası içerisinde simli deri klapa ve krom şeritlerden oluşmuş gardrop ve çekmeceli komidinlerden yer almaktadır.

Evinize mobilya takımı düşünüyorsanız Bellona’nın Lifos serisini görmeden karar vermeyin diyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir