Banyo ve Tuvalette Duvar Kağıdı

banyo dekorasyon fikirleriBanyo ve tuvaletinizin duvarlarında renk renk, çeşit çeşit, desen desen duvar kağıtlarını kullanmaya ne dersiniz? Bu yazıda birbirinden şık, kıllanışlı ve sevimli banyo duvar kağıtları modelleri bulabilirsiniz.

banyo duvar kağıtlarıBanyonuzda sadece fayans döşemeleri ile sınırlı kalmak istemiyorsanız, daha fazla seçenek ve daha fazla renk istiyorsanız duvar kağıdı fikrini düşünebilirsiniz.

banyo ve tuvalet dekorasyonuBu şık duvar kağıdı modelleri ile banyolarınız en az evinizin diğer odaları kadar hoş görünecektir.

dekorasyon fikirleriDuvar kağıdınıza uygun olarak kullanacağınız ayna ve apliklerle banyonuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

ev dekroasyon fikirleriDuvar kağıdı ile ayrı bir şıklık kazandırdığınız banyonuzda aksesuar olarak çiçekleri ve hatta küçük tabloları da kullanabilirisiniz.

ev dekorasyonuBöylesine şık bir lavabo kullanılmış bir banyoda neden taşlı avize olmasın? Bu avizeye son derece uyumlu ihtişamlı bir ayna ve banyonun şıklığını en güzel şekilde tamamlayan duvar kağıdı ile harika bir banyo dekore edebilirsiniz.

dekorasyon fikirleriDaha sade ve içinizi açan banyolar için mavi en güzel seçim olabilir.

banyo dekorasyon fikirleriSarı çizgili duvar kağıdı ile banyonuza güneş doğacaktır. Yıldızlı ayna ve onu tamamlayan aksesuarlarla çok güzel bir banyo elde edebilirsiniz.

banyo dekorasyonuYer karoları ve güllü duvar kağıdı ile çok şirin bir tuvalet.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir