Warning: Creating default object from empty value in /home/diyetmut/public_html/dekorasyon/wp-content/plugins/wpseo/wpseo.php on line 14
BANYO PASPASLARI | Ev, ofis, mutfak, banyo mobilya dekorasyonları Ev, ofis, mutfak, banyo mobilya dekorasyonları » BANYO PASPASLARI

BANYO PASPASLARI

kloze 300x185 BANYO PASPASLARI tüylü paspas modelleri sakallı ipten paspas YAPIMI paspas modelleri örgü paspas modelleri klozet takımı klozet paspasları banyo takımı banyo paspalası banyo halısı Banyolarınızı süsleyerek birbirinden harika örgü klozet takımı modellerini beğeninize sunulmaktadır. Örgü klozet takımı modelleri sakallı ipten banyo klozet takımı örneği banyo paspas klozet takımı sakalı ipten klozet takımı yapılışı kaymaz tabanlı banyo halıları olmasıdır.

bany 218x300 BANYO PASPASLARI tüylü paspas modelleri sakallı ipten paspas YAPIMI paspas modelleri örgü paspas modelleri klozet takımı klozet paspasları banyo takımı banyo paspalası banyo halısı Ayrıca kirlendiği taktirde istenilen sıklıkta yıkanabilmektedir.banyo halısı banyo halılarında kullanılan malzeme polyamid elyaftır.İnsan sağlığı için zararlı bir madde içermez ve ıslanması halinde şekilde değişiklik olmaz .

Polyamid elyafın özelliği bakteri oluşumun engeller. Banyo halılar tek olarak satılmakta ayrıca 3 ‘lü modellerde bulunmaktadır. Bunlar tek paspas klozet ayağına ve klozet kapağına olarak set halinde satılmaktadır. Renk ve model seçimi oldukça fazladır bu seçim sizlere ait banyonuzun büyüklüğüne ve rengine göre seçmelisiniz.

Örgü modellerini seviyorsanız neden olmasın, banyonuzun paspasları da örgü ya da dantellerden renk renk iplerden, saçaklı iplerden ördüğünüz örgülerden meydana gelebilir.
Ev dekorasyon mobilya ve dekorasyon modelleri

Henüz yorum yok.
Yorumları gönderebilmek için giriş yapmalısınız.