Banyo Lavabo Modelleri ve Ahşap Lavabolar

Kalay Banyo, çok özel konseptiyle lavabolarda su ve ahşabın kusursuz düetini gözler önüne sererek, Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Banyoları yaşam alanlarına dönüştüren ürünleriyle banyo mobilyası sektörüne yeni bir soluk getiren Kalay Banyo, doğadan ve duygulardan esinlenilerek tasarladığı birbirinden şık ürünleriyle banyolara hayat ve konfor katıyor. Kalay Banyo, lavaboda ve banyo mobilyasında ahşap konsepti ile her büyüklükteki banyoya doğallığın estetiğini taşıyor. Ahşap lavabo tasarımlarıyla görselliğin de en az fonksiyonellik kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Ahşap tasarımları lavaboyla bütünleştiren tasarımlar, Türkiye’de ilk kez Kalay Banyo ile hayatımızda. Öte yandan banyonuz için her zevke uygun bir ahşap lavabo Kalay Banyo’da mutlaka var. Banyonuzda ahşabın dokusu ile doğal bir atmosfer yaratmak istiyorsanız ya da doğanın renkleri ile canlandırmayı düşünüyorsanız, Kalay Banyo’daki özel lavabo modellerinden biri tam sizin için. Kalay Banyo, renk konusunda da banyodaki geleneksel çizginin dışına çıkıyor. Klasik renkleri yeniden yorumlayan modellerle, doğanın uyumunu yansıtan formları, ergonomi ile birleştirerek banyoları sıradanlıktan uzak mekanlara dönüştürüyor. Farklı segmentlerdeki banyo mobilyası ihtiyaçlarını da en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Kalay Banyo, banyo alanındaki öncü misyonunu ise ürün çeşitliliği ve garantisi yanında satış sonrası profesyonel hizmetiyle de farklı bir noktaya taşıyor.

Ahşap lavabo ve banyo mobilyası modelleri ile her bütçeye ve her mekana uygun tasarımlar yapan Kalay Banyo, ev dekorasyonunda evin diğer bölümlerine gösterilen özenin, banyolara da gösterilmesi gerektiği anlayışıyla, banyo kültürümüzü yeniden şekillendiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir