Asma Tavan Aydınlatmaları

Aydınlatma denilince ilk akla gelen çeşitli lambalar ve avizeler olmaktadır. Ancak çağdaş ev dekorasyonlarında artık farklı çözümler aranmakta. Özellikle asma tavanlara entegre edilmiş aydınlatma çözümleri son derecede derkoratif ve estetik sonuçlar vermektedir. Bu çözümler ile hem ışığın dağılımı iyi ayarlanmakta, hem de doğrudan aydınlatma yerine yansıtma tekniği kullanılarak son derecede hoş bir atmosfer yakalanabilmektedir. Özellikle film ya da tv seyrederken ya da romantik bir akşam yemeği yerken ihtiyaç duyduğunuz loş ama karanlık olmayan ortamı bu sayede yakalayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle asma tavana entegre aydınlatma çözümleri hakkında bilgi vermek istedik. Asma tavanlar genel olarak son derecede şık yapılar. Bunlara monte edilmiş renkli ya da beyaz, irili ufaklı aydınlatmalar ile, salonunuzda ya da evinizin istediğiniz köşesinde, değişik aydınlatma çözümlerine kavuşmak olası. Örnek verecek olursak, aydınlık bir ortam istediğinizde tüm lambaları açabilirsiniz, daha loş bir ortam istediğinizde bir kısmını kapatabilirsiniz. Akımı ayarlayarak da ışığın parlaklığı üzerinde değişiklik yapmanız mümkün. Tabi ki asma tavan aydınlatma sistemlerini evinize olduğu kadar, ofisinize de uygulamanız mümkün.

Asma tavanlar ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, arşivimizden ilgili konu başlıklarına bir göz atabilirsiniz.Dilerseniz şimdi sizlerle çeşitli uygulama örnekleri paylaşalım.

140 141 011 300x232 Asma Tavan Aydınlatmalarıasmatavanaydinlatma1 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıacar karton 21 300x287 Asma Tavan Aydınlatmalarıasmatavan1 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıgizli aydinlatma s9g5z 14136 300x225 Asma Tavan Aydınlatmalarıankaraizmirsarktmodelleri1 300x256 Asma Tavan Aydınlatmaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir