Ariston İndesit Beyaz Eşya

Ev hanımlarının en çok zorlandıkları ev işlerinin başında çamaşır ve bulaşık yıkamak gelir. Fakat artık bu işler ev hanımları için çocuk oyuncağı denilebilecek kadar basit ve keyifli bir hale gelmiştir. Çünkü günümüz teknolojisi ile bu işler bir düğmeye basmakla halledilmektedir.

Ariston İndesit’in üretmiş olduğu çamaşır ve bulaşık makinaları sayesinde ev hanımları rahata kavuştu denebilir. A+ enerji tasarrufu sağlayan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası çamaşırın kirlilik ve miktarına göre su, enerji ve zaman ayarlanabilmesi sayesinde rakiplerini geride bırakıyor.

8 kilo çamaşır alabilme kapasitesi olan Ariston İndesit Prime çamaşır makinası akıllı teknoloji sayesinde diğer markalara oranla daha sessiz çalışmasını sağlıyor.

Ariston İndesit üretmiş olduğu çamaşır makinalarının yanı sıra bulaşık makinaları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ariston İndesit Prime bulaşık makinaları içerisinde bulunan sensörler yardımı ile suyun içindeki kirli suyu ölçerek, suyu ve deterjanı bu bölüme göre ayarlayabiliyor.

14 kişilik yemek takımını alabilecek iç hazneye sahip olan Ariston İndesit Prime bulaşık makinaları da akıllı teknoloji sayesinde sessiz bir şekilde işini yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir