ALMERICH APLİK MODELLERİ – TEPTA

Aydınlatma konusu ev dekorasyonunda her zaman büyük bir öneme sahip olmuştur. Çok doğru bir aydınlatma ile dekorasyonda yapılan hatalar ve zorunlu olarak verilen fedakarlıklar önemli ölçüde kapatılabileceği gibi, hatalı aydınlatma yöntemleri ile hem dekorasyondaki genel başarım düşürülebilir hem de rahatsız edici bir aydınlatma nedeniyle konfor kaybı yaşanabilir. Yani hem estetik hem de konfor açısından doğru aydınlatma önemlidir. Hatta bazı durumlarda göz fazla yorulacağından, hatalı aydınlatma ile geçici görme sorunlarına neden olunması mümkündür. Her ne kadar ekstrem bir durum olsa da, bu olasılığın varlığı bile aydınlatma konusunda çok dikkatli olmak gerektiğiniz göstermesi bakımından büyük önem taşımaktadır.

Her şeyin olduğu gibi ışığın da azı da çoğu da iyi değildir. Kararında bırakılmalıdır. Parlaklığı ayarlanabilir aydınlatma çözümleri size bu konuda büyük bir kolaylık sağlar. Bu tür detaylara aydınlatma başlığımız  altında yer alan konularda bol bol değinmiştik ve sırası geldikçe değinmeye devam edeceğiz. Dilerseniz aydınlatma kategorimizde yer alan paylaşımlarımıza bir göz atabilirsiniz.

Doğru ışık miktarı kadar hem estetik hem de aydınlatma açısından başarılı ürünler kullanmak da dekorasyon konusuna özen gösterenlerin üzerinde titizlikle durduğu bir konudur. Öyle avize, abajur, aplik ve lambader vb aydınlatma ürünleri var ki, gündüzleri bile tasarımlarındaki zerafet ve sanatsal detaylar ile evinizin dekoratif niteliğine katkıda bulunmaya devam ederler. İşte bu yazımızda sizlerle Almerich markasına ait son derecede üst düzeyde çeşitli aplik modellerini paylaşıyoruz. Bu aplik modellerini İstanbul Levent’tek Tepta Aydınlatma showroom’unda bulabilirsiniz.

almerich alfil.1971 aplik 217x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH ALFIL APLİK

almerich amur.2439 aplik 243x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH AMUR APLİK

almerich carmen.2031 aplik 224x300 ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH CARMEN APLİK

almerich volga.2380 aplik ALMERICH APLİK MODELLERİ   TEPTA

ALMERICH VOLGA APLİK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir