Akıllı Ev Sistemleri

Bugüne kadar Harman Consumer Group şirketleri ve B&W Group şirketleri gibi markaları temsil edip dağıtımını yapan SFRKD Elektronik AŞ, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara üst düzey yeni teknolojileri sunmaya devam ediyor.

Sonos Dijital Müzik Sistemi
Tam renkli LCD ekrana sahip ilk ve tek çok alanlı dijital müzik sistemi Sonos, evdeki tüm alanlarda müzik dinleyebilme ayrıcalığını kullanıcılara sunuyor. Kablosuz tek bir cihazdan kontrol edilebilen Sonos Dijital Müzik Sistemi sayesinde, yatak odasından arka bahçeye kadar evin her yerinde müzik dinlenebiliyor. Üstelik bu keyfi yaşamak için kullanıcının yapması gereken tek şey, Sonos bölge çalıcısı ile hoparlörleri eve yerleştirmesi ve Sonos Kontrolörü ile müziğe erişmesi.

Sonos Dijital Müzik Sistemi, müziği evdeki herhangi bir alana dağıtan, çalan ve çoğaltan Sonos ZonePlayer ile herhangi bir yerden kullanıcının müziğe erişimini, kişiselleştirmesini ve kontrol etmesini sağlayan kablosuz tam renkli LCD ekrana sahip Sonos Controller’dan oluşuyor. Evde müzik keyfini doyasıya yaşamak isteyenler, Sonos Dijital Müzik Sistemi sayesinde avuçlarının içinden müziği her yerde kontrol edebilme imkanını yaşıyor.

Harman Kardon ve JBL Ses Sistemleri
Ses sistemi üreticisi Harman Kardon Grup, bünyesinde hepsi dünya markası olmuş birçok firmayı barındırıyor. Bu markalardan olan Harman Kardon ve JBL ürün çeşitliliği ve gelişmiş teknolojisi ile tercih edilenlerin başında geliyor. Her iki marka da büyük bir grup bünyesinde yer almanın verdiği yılların tecrübesi ile müzik tutkunlarının isteklerini okuyup, doğru şekilde cevaplıyor. JBL, başta ev sinema sistemi olmak üzere multimedia, kulaklık, araba ses sistemleri ve profesyonel ürünleriyle kullanıcıların bulunduğu her yerde hizmet veriyor. Ses kalitesi ve farklı tasarımlara sahip ürünleriyle de fark yaratıyor. Harman Kardon, üretimini yaptığı reciever, DVD çalar, ev sinema sistemi ve multimedia ürünleriyle bütün ses sistemi ihtiyaçlarını karşılıyor. Sadece müzikseverlerin değil, ev sineması tutkunlarının da tercihi olan Harman Kardon, tüm gerçeği en doğal haliyle yaşayamak isteyen kullanıcılarla buluşuyor.

AMX Kontrol Sistemleri
AMX Kontrol Sistemleri, tek bir dokunuş ve kablosuz kullanım rahatlığıyla elektrikli tüm cihazları tek bir merkezden kontrol edebilmeyi sağlıyor. AMX Kontrol Sistemleri, evdeki pek çok aygıtı eş zamanlı kullanarak hayata konfor ve kolaylık getiriyor. Yüksek teknoloji ürünü AMX Touch Panelleri ile farklı teknolojiler aynı otomasyon sistemi bünyesinde idare edilebiliyor. Böylece TV, uydu, Digitürk, DVD, projeksiyon cihazı, sinema sistemleri, müzik sistemleri, high-end cihazlar, klimalar, dijital video kaydediciler, kameralar, PC’ler ve i-Pod gibi ürünlerle birlikte, aydınlatmadan bahçe sulamaya kadar geniş bir elektrik otomasyon sistemi tek bir dokunmatik panelden kontrol edilebiliyor Kullanım kolaylığı olan AMX Touch panelleri, okuldan eve gelen çocukların kapıda girecekleri şifre ile iş yerindeki ailelere e-postayla haber gönderiyor ya da aile, evdeki güvenlik kameraları aracılığıyla çocuklarını izleme olanağına sahip oluyor. Tüm bunların yanı sıra AMX Kontrol Sistemleri, dünyanın her yerinden AMX Touch Panel veya internet üzerinden evin istenildiği gibi yönlendirilmesine olanak sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir