Abajur Modelleri

Evin dekorasyonun baştan yapanlar veya evini güzel aksesuarlarla güzelleştirmek isteyenler için abajurlar en ideal aksesuarlardan bir tanesidir. Özellikle yatak odası dekorasyonu yapıldığı zamana abajurlar kullanılırsa gerçekten de yapılan dekorasyon çok güzel oluyor.

Abajur denildiği zaman akla ilk gelen tasarımlar genellikle alışılmış klasik abajur modellerini andırıyor. Ancak 2012 yılının yeni abajur modelleri alışılmışın çok dışında abajur modellerini içerisinde bulunduruyor. Her biri birbirinden güzel ve farklı olan bu tasarımlar için birçok mobilya ve dekorasyon mağazasında satılıyor .

2012 yılın abajur modellerinde ilk olarak göze çarpan harika desenleri oluyor. Bunun yanı sıra dış tasarımı ve boyu da klasik abajurların tarihe karıştığını açıkça ortaya çıkartıyor. Yeni ve güzel tasarımlarıyla bu abajur modellerini kesinlikle tüm kadınlar beğenecek ve evlerine yerleştirmek isteyeceklerdir. Ancak bu yeni tasarımların sezonu yeni başlandığından fiyatları küçüklerine göre biraz daha pahalı oluyor. Fakat sezon sonunu bekleyenler bu abajur modellerini %50′ye varan indirimlere bulabilirler.

2012 Abajur modellerinin şu anda satışta olan bazı modellerinden örnekleri sizler için araştırarak sitemize koyduk. Buyurun 2012 Abajur Modelleri;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir