Ferah ve Şık Yatak odası dekorasyonları

şık bir yatak odası için farklı fikirler arayanlar için güzel örnekler.

yaz ve sahil temalı bu yatak odaları şıklık açısından da istediğinizi vermekte.

Yazlık yatak odası dekorasyon fikirleri
Deniz,güneş,kum sahil stili  dekorasyonun ana temasıdır. .Denizin ,kum ve güneşin renkleri yazlık yatak odası dekorasyonunun ilham kaynağıdır.Turkuazdan lavicerte mavinin her tonunu,beyaz,kum beji ve sarıyı deniz ve sahil stili yatak odası tasarımlarında kullanabilirsiniz.Mavinin sakinleştirici ,sarı rengin canlandırıcı,enerji veren etkisinden yararlanabilirsiniz.Deniz kabukları,deniz yıldızları,denizatı,mercanlar,kürekler,haritalar,çizgili  desen ve aksesuarlar bu stilin ana temasını oluşturacaktır. Depolama amaçlı sepet ve vintage bavullar yatak odanızın dekorasyonunda tamamlayıcı unsurlar olacaktır.Bakınız:yaz renkleri analizi
Mobilya ve kumaşlar:bBambu,hasır ,tik,ahşap gibi doğal malzmeden mobilyalar,keten,koton gibi doğal ve yıkanabilir kumaşlar,yazlık ev dekorasyonunda iyi bir seçim olacaktır.Tül veya ince kumaştan yapılan cibinlikleri,hem sivrisinekler ve böceklerden korunma amaçlı hem de yatak odanızae stetik güzelik katmak için dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.
Yazlık yatak odası dekorasyonunda yaz temalı renkli,desenli yastıklar,yatak başları ,yatak odası dekorasyonunu tamamlayıcı unsurlar olacaktır.

Mavi rengin sakinleştirici etkisi vardır.Mavi-beyaz yazlık yatak odalarının vazgeçilmez rengidir.Mavi tavanlı,beyaz duvarlı,cibinlikli yatak odası sade dekorasyonuyla dikkati çekiyor. Okumaya devam et “Ferah ve Şık Yatak odası dekorasyonları”

Salonlar İçin Şık Yemek Masaları

Salonlar için içinizi aydınlatacak şıklıkta yemek masaları.
bu yemek masalarında yemek yemek iştahınızı açabilir
Günümüzde mobilyaya dair o kadar  çok çeşit var ki bazen fotoğraflara bakarken acaba hangisi diye düşünürken buluyoruz kendimizi. Evimizde ki seçimlerimizi yaparken sevdiğimiz objeleri, mobilyaları seçmemize rağmen başka bir yerde buda çok güzelmiş demeden de edemiyoruz.İrem’de bende Avangard ( neo klasik) tarzdan hoşlanırız. Ama yinede modern dokunuşların etkisini çok severiz.
Bugünlerde  klasik ve modern birleşimini çok beğeniyorum. Modern evlerde oymalı berjerler yada avizeler ile kombinlenmiş modern masalar ve sandalyeler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu kombinler de renklerin etkisi de büyük. Kullanılan malzemeler de aynı şekilde odanın tarzını değiştiriyor. Cam masa , ahşap masa, lake boyalı masalar hepsi modern, avangard, klasik evlerde farklı kombinler ile kullanılabilir.