Linea Oturma Odası Takımları

Bellona’nın yaz kampanyası sebebiyle hazırladığı oturma odası takımları arasında olan Linea oturma grupları yüzlerce insanı büyülüyor. 2012 renklerinin mobilyadaki hakimiyeti ve harika mobilyaların harika tasarımları ile ortaya çıkan kaliteli bir oturma odası takımı oluşturulmuş.

Linea oturma odası takımlarının içinde ise 2 adet tekli koltuk, 1 adet 3′lü yatak olabilen geniş koltuk, 1 adet 2′li sandığa sahip orta bot koltukdan oluşuyor. Koltukların baza ve sırt kısımları deriden yapılmıştır. Koltukların farklı alanlarına desenleme yapılırken bazı kısımlarına ise metal aksesuar yerleştirilmiştir. Kırlentlerin ön yüzleri deriden arka yüzleri ise kaliteli kumaşlardan yapılmıştır. Bu tarzda yapılarak çok yönlü bir kullanım avantajı sağlanmıştır. Günümüzde çok az rastlanan sworovski taş uygulaması Linea oturma odası takımlarına uygulanmış ve 2012 yılının mobilya tarzı sağlanmıştır. Ürünlerde farklı renk seçenekleri ve kumaş renkleri de sunulan içerikler arasındadır.  Ürünün yapış aşamasında deriler ve kullanılan malzemeler 1.sınıf olarak alınmıştır. Düzgün işçilik ve hatasız tasarımlarla harika bir oturma odası takımı oluşturulmuştur.

Bellona Sandy Major koltuk takımı

Hanımlar, evinizin modaya uygun olmasınımı istiyorsunuz.Aradığınızı bulamıyormusunuz. Benim zevkime uygun model bu değilmi diyorsunuz. Artık fazla düşünmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken Bellona Sandy Major koltuk takımı ile evinizi dizayn etmek.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/Bellona-Sandy-Major-koltuk-takimi-400x209.jpg

Bellona Sandy Major koltuk takımı

Bellona rahatlığı, kalitesi ve konforuyla, sizlerin beğenebileceği tasarımlarıyla yepyeni modelleriyle evinizi rahatca döşeme fırsatı sunuyor. Bellona ile evinizin en ücra köşeleri dahi güzel görüntü sahibi yapabileceksiniz. Size sunduğu sınırsız renk ve tasarımlarıyla evinizi baştan yaratabileceksiniz. Evinizi tepeden tırnağa modaya uygun şekilde değiştirerek rahatlığın tadına hissedin.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/Bellona-Sandy-Major-koltuk-takimi-1-400x204.jpg

Bellona Major takım

Sandy oturma grubu, canlılığı, modayı ve yaşamayı seven herkesin favorisi haline gelecek. Metal parlak aksesuarlarıyla evinize ayrı bir hava katan bu tasarımlar, ayaklarında bulunan tekerlekleri ilede kolayca istediğiniz yere taşımaya olanak sunuyor.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/Bellona-Sandy-Major-koltuk-takimi-2-400x184.jpg

Bellona koltuk takımları modelleri

Evinizin,iş yerinizin ve daha birçok kullandığınız mekanın, havasına renk katmak istiyor, ruhumda gençlik ateşi var diyorsanız mutlaka Bellona Sandy Major koltuk takımlarına göz atmalısınız.

Bellona Lizbon ile evlere şıklık

Bellona, ev dekorasyonuna kattığı yeni tasarım modellerle evlere şıklık katmaya devam ediyor.

Yeni koltuk takımı Lizbon ile dekorasyonda moda yaratmaya devam ediyor. Lizbon koltuk takımı modern tasarımın hakim olduğu bir oturma grubudur. Sade çizginin ağırlıkta olduğu şık ve zarif duruşuyla evlere modern bir hava katmaktadır.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/bellona-lizbon-400x243.jpg

Lizbon koltuk takımının özelliği 1 üçlü, ikili ve 2 tekl koltuktan oluşmaktadır. Gri ve kahverengi renklerin uyumlu buluşmasından olşmaktadır. Ayrıca minder ve yastıkları üzerinde şık işlemeleri bulunmaktadır. Bu koltuk takımıyla uyumlu sehpa ile odanızda bütünlük sağlayabilirsiniz.Şıklığının yanı sıra kullanışlı özelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Kanepelerin altındaki sandıklar ve koltukların yatak olma özelliğiyle kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

Lizbon koltuk takımını ülke genelinde bulunan 800 satış noktasından size en yakın olanına uğrayarak elde edebilirsiniz.

istikbal Baza

Rahatlık, şıklık sağlayan moda baza takımları tek ve çift kişilik olmak üzere tasarlanabilir. İki çeşitliliği ile olan bu takımın derideki göz alıcı lüks görünüm ile alternatif kumaş desenleri ile yatak odalarındaki esintiyi değiştirerek her türlü yatak odasına hitap ediyor ve rahatlık sunuyor.

Moda baza takımlarının diğer baza ürün gruplarına göre değişik özelliği alt bölümlerinde kullanın bazanın eteği ile çok lüks ve kendini belli eden baza başlığıdır. İstikbal baza bu görüntüsü ile yatak odalarındaki en son modayı evinizin yatak odalarına sokuyor.

Bunların dışında İstikba baza kullandığı ayak uygulaması ile baza altındaki pislikleri kolayca silme hizmetinde rahatlık sağlıyor. Yatak odasındaki lüks görünüm ile zerafeti sizlerle buluşturan İstikbaş kalitede öncü güvencesi ile Moda baza takımı ile Türkiy üzerinde binin üstündeki İstikbal mağazaları ile tüketicilerine ulaştırıyor.

İstikbal baza ve yatak fiyatları aşağı yukarı 300 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

İstikbal Baza Modify Pembe

Mobilya konusunda Türkiye’de en çok talep edilen üretici firmalardan olan istikbal, ürettiği baza ürünleri ile ilgiyi kendisine çekmekte başarılı olmuştur. Bazaların da deri ve kumaş kullanan istikbal baza üreticileri hem kullanıcı isteklerini, hem farklı çeşitlere hem de şık tasarıma önem vermektedir.