Sehpalar

Sehpalar evimizde hem misafirlerimizi ağırlarken hem de dekorasyon amaçlı kullandığımız bir aksesuardır. Son zamanlarda oldukça kıymetlenen sehpalar değişik tarz ve modellerde kullanıcılara sunuluyor.

Odalarımızın dekorasyonuna uygun zengin modeller mevcuttur. Zengin çeşitlilik kullanılan malzemede de kendini göstermektedir.  Ahşap, ferforje, cam ve varaklı olarak yapılmaktadır.

Sehpalar hem kullanışlı hem de dekoratif amaçlı kullanabileceğimiz aksesuarlardır.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/sehpa.jpg

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/orta-sehpa.jpg

Kısa Bir Tatile Ne Dersiniz?

Evinizin mobilyalarına dair çalışmalarınızı bütün bir yıl yaptınız ve uzun bir yaz döneminde evinizde birçok misafir mis ağırladınız.. Peki ya kısa bir tatili hak etmiyor musunuz? Elbette kısa bir tatil herkesin olduğu gibi sizin de hakkınız…

Fakat tatile çıkmadan önce siz evinizde olmadığınız süre içerisinde evinizle ilgilenecek birini ayarlamalı ya da mobilyalarınızın aşırı tozlanmaya karşı önlemlerini almalısınız.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/kisa-tatil.jpg

Artık tatile çıkmak için önünüzde bir engel kalmadığını düşünürken araç konusu aklınıza geldi. Açıkcası araç seçiminde dikkatli davranmalı ve bilhassa rent a car firması konusunda çok çok seçici olmalısınız.

rent a car firmaları sizin için önünüze çok seçenek sunuyor olsa da siz araçlarda genişlik ve kilometre başına ne kadar yaktığı hususlarına dikkat etmelisiniz. Kesinlikle aracın dış görünüşüne aldanmamalı ve kısacık da olsa tatilinizi zehre çevirmemelisiniz…

araba kiralama konusunda dikkatli davranacak olursanız, tatilinizde sorun yaşamazsınız. Herşey tamam, peki ya siz neden hala olduğunuz yerde duruyorsunuz. Haydi tatile…

Sandalye minderi

Sandalye minderi kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Birçok önemli mekanlarda sandalyenin görüntüsünü hoş bir havaya sokar ve en önemlisi rahatlığı sağlamaktadır. Otel, restorant, çay bahçesi, cafe, ev ya da bazı düğünlerde kullanılan sandalye minderi özel bir tasarım ürünüdür. Geniş renk yelpazesi olan sandalye minderleri her türlü sandalye üzerine konumlanabilir. Ayrıca istekler ve ihtiyaçlar karşısında özel olarakda üretilmektedirler.

Birçok firma bu alanda değişik tarz modeller ver simgeler yaratmıştır. Bahçenizdeki bir sanldaye üzerine kullanacağınız çiçek desenli bir sandalye minderi ile daha muazzam bir ortam ve hava oluşturmanız mümkün. Balkonunuzda çok vakit geçirmeyi seven biriyseniz ve rahatınızıda düşünüyorsanız sandalye minderi kullanmanız size en iyi konforu sandalye üzerinde yansıtacaktır.

Günümüzde gelişen sandalyeler farklı tip ve modeller haline girmiştir. Bu nedenle minderleride sürekli değişim göstermektedir. Sizlerde sandalyenizi giydirip süsleyin ve rahatınıza kavuşun.

Salon dekorasyonu

Salonlar, evimizin en sık kullanılan alanlarıdır. Özellikle gelen misafirin de kullanımına açık olan ve en göze çarpan bölümdür. Bayanlar burayı en rahat ve estetik hale getirmeyi isterler elbet. Oturma odası da denen bu bölüme göstereceğimiz özen, eve gelen herkesin dikkatini çekecektir. Şanslıyız ki bu alanı dekore etme konusunda geniş bir yelpazeye sahibiz.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-1.jpg

Salon dekorasyonu

Bize bu konuda en çok yardımı dokunacak olan şüphesiz ki büyük dekorasyon firmaları. İnce işlemeler ve motiflerle süslü, küçük dekoratif öğeler de bize salon dekorasyonu konusunda yardımcı oluyor.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-2.jpg

Salon koltuk takımları

Günümüzde çoğu evde oturma odalarıyla mutfak aynı kullanım alanına sahip. Böyle bir ortamdaysanız ve yeriniz de varsa, mekana orta boy modern bir yemek masası ya da arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebileceğiniz, çayınızı yudumlayabileceğiniz minik bir masa koyabilirsiniz. İyi bir yerleştirmeyle ortaya çıkacak olan manzara sizi bile şaşırtacaktır.

http://dekorasyon.diyetmutfagi.com/wp-content/plugins/resim-cek/yukle//resimler/salon-dekorasyonu-3.jpg

Salon takımı örnekleri

Kitaplarımız ve ansiklopedilerimiz de eminiz ki sorun teşkil etmekte. Fakat artık insanlar, kitaplarını kıyı köşe dolaplara saklamak, gardırop arkalarına sıkıştırmak yerine, oturma odalarına monte edilen şık ve zarif raflarla göz önüne seriyor. Dekorasyona yeni bir bakış açısı getiren büyük firmaların da tavsiyesi bu yönde. Hem çekmece vb alanlarınız size kalır, hem de kitaplarınız ortamın dekoruna ayak uyduracak nitelikte hoş bir ambiyans sağlar. Bu raflar sayesinde kitaplarınızı istediğiniz oranda sergileme imkanı sağlarsınız ve küçük biblolar, minik süs eşyaları yardımıyla da raflarınızı şenlendirebilirsiniz.

Amerikan Mutfakları

Gittikçe yaygınlaşan Amerikan mutfak tercihleri tasarımcıların dikkatini de bu alanda yoğunlaştırmaktadır. Özellikle 2011 için farklı tarzların ortaya atıldığı ve tasarımcıların yetenekleriyle şekillendiği bu dönemlerde, Amerikan mutfak modelleri de yaratıcılıktan nasibini almaktadır.