JİVAL’DEN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL “PIRLANTA” KOLEKSİYONU

Jival’in Sevgililer Gününe özel yeni pırlanta serisindeki şık yüzük, kolye ve bileklikler, sevdiğine unutulmaz ve kalıcı bir hediye vermek isteyenlere hitap ediyor. Jival’in yeni pırlanta serisinde tektaş yüzükler ağırlıklı olarak dikkat çekiyor.

Pırlanta severler için en zarif tektaş Jival’den. Taşın zarafetle işlendiği Jival Sevgililer Günü Pırlanta Koleksiyonunda klasik tektaş modeller ağırlıklı olarak dikkat çekiyor. Serinin en şık ve benzersiz parçalarından olan, ince bir el işçiliğiyle siyah pırlanta taşlarla bezenmiş kalbin ortasında parlayan tektaş, zarafetiyle göz kamaştırıyor. Sınırlı sayıda üretilen 0,22 caratlık yüzüğün her iki yanında ve tektaşın etrafında yer alan micro setting mıhlama tekniği ile bezenmiş minik pırlantalar, ortadaki tektaşın parlaklığını ön plana çıkarıyor.

Sevgililer gününde yine sizler için romantik bir dünya hazırladık.

Her yıl 14 Şubat tarihinde tüm dünya ile birlikte ülkemizde de kutlanan sevgililer gününde sizler için özel bir koleksiyon hazırladık. Her ne kadar bir çiçek bir pırlanta veya sevgilinize internet üzerinden hediye edilebilecek kadar küçük ve ucuz hediyeler olmasa dahi yıllarca sevgilinizin gözünün önünden ayırmayacağı bir hediyedir mobilya.

Olduğunda belki de çoğu zaman fark etmediğimiz ama yokluğunu düşünmek dahi istemediğimiz bir obje ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır mobilya. O yüzden isterseniz bu hafta sonunu mağazalarımızda geçirin ve sizler için seçtiğimiz mobilyalarımızdan birini sevgilinize hediye edin. Eminiz ki uzun yıllar göz önünde duracak bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Ama illaki ben hediyemi aldım diyenler için de en azından çok beğendiğiniz bir mobilyamız ile birlikte tavsiye et kısmımızdan sevgilinize bir mesaj yollayın.

IMOB 2011 in ARDINDAN

Firmalarımızın birçoğunun katılımcı olarak yer aldığı IMOB İstanbul Mobilya Fuarı sona erdi. Geçen haftaki haberimizde yazdığımız gibi, fuardaki standları, ürünleri, yapmış olduğu panel ve etkinlikler ile adeta şov yapan MOBSAD bu seneki fuarın yıldızı oldu.

Yaklaşık 250 firmanın katılımcı olduğu ve bu sene ilk kez 9 HALL de yapılan IMOB’un açılışını İstanbul Valisi Sn Hüseyin Avni MUTLU gerçekleştirdi. MOBSAD Standını da ziyaret eden Sn. Hüseyin Avni MUTLU’ya, Başkan Nuri GÜRCAN tarafından bir plaket verildi.

Aynı gün Maliye Bakanımız Sn. Mehmet ŞİMŞEK’in de ziyaret ettiği 5 HALL MOBSAD standı her zamanki gibi farklılığını ortaya koydu. Yerli ve yabancı ziyaretçilerin adeta akın ettiği IMOB 2011 de 5. MOBSAD ‘ın bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği ve beş gün boyunca süren panel ve söyleşiler yapıldı.

İncele, Yorum yaz, tavsiye et, işte haftanın ürünü

Sitemizde beğendiğiniz ürünler için altındaki form yardımıyla, üreticisiyle irtibata geçebilir, ürünü incelediniz veya aldınız ise ürün hakkında yorumda bulunabilir, Firma logosuna tıkladığınızda adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir “Tavsiye Et” butonuyla o ürünü arkadaşınıza önerebilirsiniz. Yıllık ortalama 1.000.000 ziyaretçi, yaklaşık 15.000.000 sayfa ve dünyanın 130 ayrı noktasından giriş yapılan sitemizde sitemizde bu haftanın ürünü Arttchno Mobilya dan DSD Kanepe

Artema nın en yenileri

Suyun daha tasarruflu kullanılmasını sağlayan estetik ve teknolojik ürünler geliştiren Artema, 2011 koleksiyonunda yer alan T4, Pure, C-Line ve Minimax serileriyle, tasarımın tasarruf ve ergonomiyle birleştiği kusursuz çözümler sunuyor.

C – Line
Lavabo, banyo, duş ve eviye bataryalarından oluşan yeni C-Line serisi, delikli kumanda koluyla rahat kavrama olanağı sağlarken, tasarımıyla banyo mekanlarına ayrıcalık katıyor.

Seride normal, yüksek ve döner borulu olmak üzere 3 lavabo bataryası, sifon kumandalı ve sifon kumandasız seçenekleriyle sunuluyor. Yuvarlak ve ince tasarımıyla dikkat çeken yüksek lavabo bataryası, tezgah üstü çanak lavabolarla uyumlu ve şık bir görünüm sunuyor. C-Line serisine özel üretilen kartuş, Artema’da bir ilk… 90° sola hareket edebilen kartuş sayesinde, armatür orta konumda açıldığında kombiyi çalıştırmıyor.