El şeklinde sandalye

2011 yılında tasarlanmış el şeklinde sandalye modeli Romen şair Tristan Tzara’dan ilham alınarak yapılmıştır. İlginç sandalyenin kullanım alanları iç ve dış mekanlar olarak gösterilmektedir.

el şeklinde sandalye
el şeklinde sandalye

ilginç sandalye modeli
ilginç sandalye modeli

Polietilen malzeme ile üretülmiş farklı sandalye değişik bir fikir olmuş.

ÇOCUK MASA VE SANDALYESİ

Çocuklarımız biz ebeveynler için vazgeçilmezlerimizdir. Bu nedenle çocuklarımız için mobilya ve aksesuar seçerken daha dikkatli olmalıyız. Yeni gelişen teknolojiyle çocuklarımız için temalı tasarlanmış çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmeleri için masa ve sandalyeler üretilmektedir. Son derece sağlıklı üretilen bu tasarımlar çocuklarımız ruhsal ve zihinsel olarak da gelişimlerinde eğitici rol oynamaktadır. Çocuklarımız için tasarlanmış son derece şık ve rengarenk masa ve sandalyeler onların odalarına hoş bir hava katmaktadır. Cıvıl cıvıl tasarlanmış masa ve sandalyeler çocuklarımızın masum iç dünyalarını daha hoş bir hale getirebilir. Erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı tema ve renklerde çocuk masa ve sandalyelerini hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.

Renkli camlar ile aynalar

Renkli cam ile aynalar duvarlarınızda farklı bir iç tasarım yapabilirsiniz. Aynaların altına yerleştireceğiniz tek renk veya birbirine uyumlu renkli camlar ile aynalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Cam ev dekorasyonunda kullanım alanı geniç malzemelerden biridir. Renkli cam modelleri kullanarak evin her bölümünde farklı estetik ve modern bir atmosfer vermek elinizde.

renkli cam aynalar
renkli cam aynalar

Ayna altına konulan farklı renklerde camlar aynalarınızı görünümünde büyük fark oluşturacaktır.

Voodoo bıçaklık standı

Voodoo bıçaklık mutfaklarında sıradışı tasarımlardan hoşlananlar için alternatif bir ürün.  Bu ilginç tasarım insan şeklinde bir tasarımın üzerine saplanmış bıçak setinden oluşmaktadır.

Yemek hazırlarken stres atmak ve işe birazda eğlence katmak isteyenler için dizayn edilmiş Voodoo bıçaklık standı ABS plastikten üretilmiş. Üzerine 5 farklı paslanmaz çelikten üretilmiş bıçağı koyabileceğiniz set bıçakların girdiği bölümlerdeki mıknatıslar sayesinde güvenli bir şekilde tutunmasını sağlıyor.

Voodoo bıçaklık
Voodoo bıçaklık

Ayrıca arkadan çıkan bıçakların bir bölümü plastik ile kaplanması sağlanmış. Buda istenmeyen kazaların oluşmasını engelliyor. Bu ilginç tasarımın kırmızı, siyah ve krom olma üzere 3 renk seçeneği bulunmakta. Fiyatı ise 155 TL civarındadır.

ilginç küvet tıpası

Balık küvet tıpası banyoda daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Tıpa modelleri arasında farklı tasarımı ile ilgileri üzerine toplayan balık tıpa her küvet deliğine uygun olarak tasarlanmış.

balıklı tıpa
balıklı tıpa

Silikon malzeme ile yapılmış küvet tıpası takıldığında suyun aktığı yere girmeye çalışıyor havasını veriyor.  Sizede bu tıpayı evinizde görmek istiyorsanız 23 TL ödemeniz yeterli olacaktır.